CM 2018: Belgia se CALIFICA in sferturi "la mustata" dupa un meci de infarct cu Japonia. REZUMAT video

publicat 2018-07-02 23:45:16 (Puterea)

CM 2018: Belgia se CALIFICA in sferturi Nationala Belgiei s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Mondiale de Fotbal 2018 din Rusia, dupa ce a invins Japonia cu 3-2. Dupa ce au fost condusi cu 2-0, belgienii au reusit sa marheze trei goluri in mai putin de 30 de minute. Ultimul gol al meciului a fost marcat de Chadli in ultimul minut al meciului. In sferturile de finala, Belgia va intalni Brazilia, intr-un meci ce se anunta incendiar.

Alte stiri de la Puterea:
HOROSCOP 25 SEPTEMBRIE: Mobilizeaza-te si fii realist!
Tariceanu DEZVALUIE: "Am fost ASCULTAT si filat din 2008 an de an"
Ministrul Muncii ANUNȚA cresterea SALARIULUI minim. Care va fi valoarea
IMAGINILE ZILEI: Cum a devenit Viorica Dancila tinta GLUMELOR pe internet
Olguta Vasilescu: "Voi fi chemata la DNA intr-un nou DOSAR. Am informatii"
Alexandru Arsinel DEZVALUIE cum a fost FORȚAT sa intre in partidul lui Gabriel Oprea