Dinamo Moscova - Steaua 16-4 // Infrangere categorica pentru Steaua, care ramane pe locul 7

publicat 2019-01-12 20:00:07 (Gazeta Sporturilor)

Dinamo Moscova - Steaua 16-4 // Infrangere categorica pentru Steaua, care ramane pe locul 7 Steaua Bucuresti a suferit vineri seara, la Moscova, a 5-a înfrângere în grupa A a Ligii Campionilor, din cele sase partide disputate pâna acum. Campioana României a fost învinsa categoric de rusii de la Dinamo Moscova, 16-4. Doar în primul sfert elevii lui Andrei Iosep au tinut aproape de adversari, 1-1, dar gazdele s-au dezlantuit pâna la pauza, câstigând sfertul 2 cu 7-1. ...

FOTO INCREDIBIL Atacantul Viitorului a pariat pe meciul propriei echipe! A GHICIT rezultatul
FCSB - SHANGHAI SHENHUA 2-2 // Teixeira a vorbit in premiera despre plecarea lui Nicolae Dica
SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS // Chris Evert si-a ales favorita inaintea celui mai asteptat meci de la Australian Open + ce cota are Simona cu Serena
Festivalul Jocurilor incepe la casino.efortuna.ro! Afla cum poti castiga premii in valoare de 50.000 de lei?
Huddersfield - Manchester City 0-3 // Pep Guardiola continua sa tina presiunea pe Liverpool si Jurgen Klopp
Prabusire in topul ATP! Pe ce loc ajunge Roger Federer, plus o contra cu o legenda: "Imi place John McEnroe, dar spune asta de 10 ani"
George Ogararu a revenit in Liga 1! Anuntul OFICIAL a fost facut astazi
DINAMO - FK LIEPAJA // FOTO Banderola personalizata purtata de Dan Nistor! Omagiu adus lui Catalin Hildan
Cosmin Contra aduce la nationala un fotbalist la care nimeni nu s-a gandit » Merge in Italia sa discute cu el
SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS // Karolina Pliskova, posibila adversara din sferturi, a analizat infruntarea: "Uneori, Serena e de nebatut"
Surpriza enorma la Mondialele de handbal masculin! Brazilia bate Croatia si complica lucrurile!
IOAN HORA LA FCSB // Ioan Hora, primit cu un mesaj savuros de Harlem Gnohere » Primii doi fotbalisti care l-au intampinat VIDEO + FOTO
12 victorii pentru SCM Rm. Valcea! Distanta fata de CSM Bucuresti se mentine
Bogdan Stancu tocmai a semnat noul contract! Revine la echipa pentru care a marcat 36 de goluri
Cristi Pulhac a imbracat din nou tricoul lui Dinamo » Urmatorul pas in cariera: "Vreau sa dau ceva inapoi fotbalului" // VIDEO EXCLUSIV