Fotbal si BATAI. Rapid a INVINS Steaua in derby-ul Ligii a - IV-a

publicat 2018-04-14 23:00:15 (Puterea)

Fotbal si BATAI. Rapid a INVINS Steaua in derby-ul Ligii a - IV-a Echipa de fotbal Academia Rapid a invins, sambata, cu scorul de 3-1 (1-1) formatia CSA Steaua intr-o partida disputata pe Arena Nationala din Capitala, in cadrul etapei a 23-a a Ligii a IV-a. Golurile au fost marcate de D. Niculae (minutul 41), Burlacu (minutul 55), Vlada (minutul 60) pentru Rapid si Predescu (minutul 45+7 pen.) pentru CSA Steaua.CSA Steaua: Iancu - Baieran, Sitaru, Paduret, A. Grigore - Olaru (Gheorghita), Rasdan, Vilcea (Camara) - Zeciu (Curt), Predescu - Mirea (Batfoi). Antrenor: Ion Ion.

Alte stiri de la Puterea:
PLa-OFF. Viitorul Constanta a terminat la egalitate, 2-2, meciul cu FCSB. Echipa lui HAGI a condus cu 2-0
Primarul CHIRICA, atac dur la ministrul EDUCAȚIEI: "In anul CENTENAR, este incalificabil sa marginalizezi Universitatea din IAȘI!"
Primaria CAPITALEI, precizari de ULTIMA ORA privind taxele si impozitele locale. Ce se va intampla in 2019