FOTO INCREDIBIL Atacantul Viitorului a pariat pe meciul propriei echipe! A GHICIT rezultatul

publicat 2019-01-21 00:45:08 (Gazeta Sporturilor)

FOTO INCREDIBIL Atacantul Viitorului a pariat pe meciul propriei echipe! A GHICIT rezultatul Mihai Vodut, atacantul în vârsta de 24 de ani al Viitorului, a pariat pe meciul propriei formatii. Fotbalistul a mizat 100 de lei pe un bilet pe care se afla si Viitorul-Astra, 1-0. Vodut nu poate sta departe de scandaluri. Dupa ce a tinut prima pagina a presei de scandal din cauza corectiei pe care i-a administrat-o iubitei sale, fotbalistul are din nou de dat explicatii. ...

DINAMO - FC BOTOȘANI // Toate calculele au fost date peste cap! Cate bilete au vandut dinamovistii pentru meciul cu FC Botosani
VIDEO + FOTO Doua faze controversate in prima repriza la CFR - Astra! Duckadam e convins ca Birsan a gresit pro CFR
VIDEO + FOTO Doua faze controversate in prima repriza la CFR - Astra! Duckadam e convins ca Birsan a gresi pro CFR
Veste URIAȘA pentru Claudiu Raducanu! Va incasa o suma fabuloasa dupa ce a castigat un proces cu fosta sotie
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // Cristian Tudor Popescu iese la atac dupa finala de la Doha: "A fost un truc, o prefacatorie!"
FOTO Pasa in stil Xavi reusita de Denis Alibec! A scos din joc 5 oameni, insa Butean a ratat singur cu Arlauskis
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // VIDEO Discursul lui Mertens dupa titlul de la Doha: "Nu e usor cu Simona Halep" » Moment inedit cu belgianca in prim-plan
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // VIDEO Prima reactie a Simonei Halep dupa infrangerea cu Mertens din finala de la Doha: "De asta joc mereu cel mai bun tenis al meu aici" » Mesaj special pentru romanii din tribune
Oscar Ustari, portar cu doua meciuri in nationala Argentinei si care a fost pe lista lui Real Madrid, e aproape de Voluntari
Oscar Ustari, portar cu doua meciuri in nationala Argentinei, care a fost pe lista lui Real Madrid, e aproape de Voluntari
Ovidiu Hategan, cel mai valoros arbitru roman, a fost trimis la Dinamo - Botosani! Andrei Chivulete va conduce Gaz Metan - Sepsi, celalalt meci important pentru play-off-ul Ligii 1
Cel mai valoros arbitru roman a fost trimis la Dinamo - Botosani! Cine va conduce Gaz Metan - Sepsi, celalalt meci important pentru play-off-ul Ligii 1
Jo-Wilfried Tsonga s-a retras de la Indian Wells! Probleme mari de sanatate pentru francez
Golul sezonului pentru un roman in Anglia! Dennis Politic a inscris de la jumatatea terenului sub privirile lui David Beckham
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // VIDEO Serie uluitoare a Simonei Halep: a castigat 18 puncte la rand intr-o maniera entuziasmanta! Halep, sclipitoare la fileu in setul secund