FOTO Liga 1 isi ia adio de la cea mai sexy iubita de fotbalist » Mesaj emotionant de la Sara lui Diogo Salomao: "Vei ramane in inima mea"

publicat 2019-02-04 11:30:10 (Gazeta Sporturilor)

FOTO Liga 1 isi ia adio de la cea mai sexy iubita de fotbalist » Mesaj emotionant de la Sara lui Diogo Salomao: Sara Meireles, iubita fostului fotbalist dinamovist Diogo Salomao, si-a luat la revedere de la România postând pe Instagram mai multe imagini cu locurile ei preferate: Parcul Herastrau, Therme, Castelul Bran, Sinaia, Centrul Vechi si Stadionul Dinamo. Frumoasa portugheza, care este gravida si trebuie sa nasca în urmatoarele saptamâni, are peste 13.000 de urmaritori pe Instagram, pe care îi rasfata de cele mai multe ori cu poze foarte sexy. ...

Ricardo Grigore si Deian Sorescu viseaza la play-off si la meciurile de pe Arena Nationala: "Aici daca dai un gol faci un sfert de ora pana la tribuna sa te bucuri" :)
FOTO Iulian Dima, eroare dupa eroare in Dinamo - Botosani! L-a iertat de doua ori in trei minute de eliminare pe N'Diaye, care a marcat golul victoriei
DEPORTIVO ALAVES - BARCELONA, liveTEXT narti de la 22:30 // Barcelona poate face inca un pas spre titlu de campioana! Cum arata echipele probabile + cotele meciului
Rachid Ait-Atmane e OUT de la Dinamo! Mircea Rednic a decis sa nu ii ofere un nou contract
CS MIOVENI - PETROLUl // liveTEXT de la 19:30 » Echipa lui Gigi Multescu isi joaca ultima sansa de a mai ramane in lupta pentru promovare
FED CUP, FRANȚA - ROMANIA 3-2 // Florin Segarceanu, explicatii la "rece" dupa eliminarea din Fed Cup: "Buzarnescu nu imi dadea incredere ca ar putea castiga in a doua zi"
Adi Popa dezvaluie: "Mi-am luat-o de la rapidisti!" » Povesti de ultras cu fostul mijlocas al Stelei
DINAMO - FC BOTOȘANI // FOTO Faza controversata la Dinamo - Botosani! Moldovenii au cerut penalty
Amintiri de peluza » Adi Popa: "Mi-am luat-o de la rapidisti!" » Continuarea povestii e savuroasa
Revolutie la CFR Cluj! Șefii campioanei pregatesc deja strategia din vara: "Avem nevoie de un lot mai valoros"
FCSB // Nicolae Dica, atac la Mihai Teja dupa deciza luata: "S-a multumit cu asta"
Semnal de alarma din partea lui Daniel Stanciu dupa remiza FCSB-ului! Ce s-a intamplat la golul lui Ianis Hagi
GHINION TERIBIL pentru Vlad Chiriches! Și-a dislocat din nou umarul stang
GHINION TERIBIL pentru Vlad Chirihces! Și-a dislocat din nou umarul stang in minutul 10 al meciului cu Atalanta