Gafa serii in Liga Campionilor, sub ochii lui Mircea Lucescu » Confuzie totala pe teren

publicat 2021-09-15 07:45:04 (Gazeta Sporturilor)

Gafa serii in Liga Campionilor, sub ochii lui Mircea Lucescu » Confuzie totala pe teren Arbitrul englez Anthony Taylor (42 de ani) a comis o gafa ce s-a viralizat rapid in meciul dintre Dinamo Kiev si Benfica, scor final 0-0. In minutul 82 al meciului de la Kiev, "centralul" englez i-a aratat cartonasul galben lui Denys Garmash, introdus pe teren in minutul 59, pentru un fault cu talpa sus comis impotriva lui Joao Mario. Imediat dupa, Anthony a scos si "rosul". ...

Ripensia Timisoara - Dinamo, in "16-imile" Cupei » Opresc ros-albii criza? Echipe probabile pentru duelul de pe "Dan Paltinisanu"
CSU CRAIOVA - CFR CLUJ, "socul" din Cupa Romaniei » Oltenii vor revansa dupa esecul din campionat! Echipele probabile
Ioan Andone, reactie dupa spectacolul de la Hunedoara: "Ma asteptam la mai mult din partea celor de la FCSB"
Edi Iordanescu, discurs furibund dupa chinul de la Hunedoara: "Vor plati financiar! Eu nu accept asa ceva, e impardonabil!"
"Sa ne punem un semn de intrebare pentru ce s-a intamplat" » Constantin Budescu, ingandurat dupa emotiile traite la Hunedoara
Edi Iordanescu, discurs devastator dupa chinul de la Hunedoara: "Vor plati financiar! Eu nu accept asa ceva, e impardoabil!"
Fotbalistii Hunedoarei, dupa revenirea miraculoasa contra celor de la FCSB: "A fost o minune"
Ce a declarat antrenorul lui CS Hunedoara, dupa ce a fost egalul lui Edi Iordanescu timp de 90 de minute: "Le-am spus jucatorilor sa nu-i respectam mai mult decat trebuie"
25 de minute EXPLOZIVE la Hunedoara: cum a incasat FCSB 3 goluri in "thriller-ul" din Cupa
Juventus, prima victorie in Serie A de la plecarea lui Ronaldo! Cum arata clasamentul
24 de minute EXPLOZIVE la Hunedoara: FCSB, egalata dupa ce a condus cu 3-0!
Premier League a stabilit o pauza de sapte saptamani la mijlocul sezonului in 2022-23 » Care este motivul deciziei
Mama lui Cristiano Ronaldo a spus unde si-ar dori ca fiul sau sa-si incheie cariera: "Inainte sa mor, vreau sa te vad intorcandu-te acolo"
S-a trezit Hunedoara, a inviat Corvinul! Atmosfera senzationala la meciul din "16-imile" Cupei
CS HUNEDOARA - FCSB. Ardelenii fac show in tribune!