Ilie Dumitrescu, incantat de un fotbalist de la FCSB: "Are un fler extraordinar!"

publicat 2021-11-22 08:45:08 (Gazeta Sporturilor)

Ilie Dumitrescu, incantat de un fotbalist de la FCSB: Fostul mare fotbalist Ilie Dumitrescu (52 de ani) l-a laudat pe Ianis Stoica (18), jucator cu gol si pasa decisiva in meciul dintre FCSB si FC Botosani, scor 3-1. Tanarul atacant al FCSB-ului a facut diferenta in meciul cu FC Botosani din etapa 16 a Ligii 1. Introdus pe teren in minutul 69, la 0-1, internationalul de tineret a marcat golul prin care FCSB a intrat in avantaj in minutul 86. ...

Despartire cu scandal! Patru straini dati afara de la FCU Craiova ameninta cu procese la FIFA
Adi Mutu il intelege pe Denis Alibec: "E un caracter de nota 10, dar ce face Dan Petrescu e alta mancare de peste"
Gheorghe Tadici, plangere impotriva unei jucatoare care il vrea exclus din handbal
Gheorghe Tadici, o noua suspendare uriasa dupa ce si-a bruscat o jucatoare!
De ce Messi?
Luna cadourilor la Mozzart Bet
Ziua in care ne privim in ochi
Messi la Hollywood
FC Buzau - FC Voluntari in "sferturile" Cupei Romaniei ,meci pentru calificare de Ziua Nationala » Echipe probabile + cele mai tari cote
ASU Poli Timisoara - FC Arges, derby alb-violet pentru un loc in semifinalele Cupei » Echipe probabile + cote
Zlatan Ibrahimovic nu-l vede pe Messi cel mai bun fotbalist dupa ce argentinianul a castigat un nou "Balon de Aur"
Vestea momentului in tenis » Fostul #4 din WTA si-a anuntat RETRAGEREA: "Cariera mea a ajuns la sfarsit!"
Ilie Dumitrescu nu-l menajeaza pe Denis Alibec, dupa ce atacantul a fost exclus din lot: "Nu poti sa faci asa ceva"
S-au luat la bataie sub ochii lui Petrescu! Alt incident socant la antrenamentul lui CFR Cluj + ce a decis tehnicianul campioanei
Adrian Porumboiu despre faptul ca Balaj s-a dus la CFR Cluj: "Putea oriunde altundeva, daca ne uitam in urma si vedem ce a facut ca arbitru, putem intelege"