JUVENTUS - MANCHESTER UNITED 1-2 // Cristiano l-a facut sa rada pe Hategan dupa pauza! Trei momente cu cei doi in prim plan

publicat 2018-11-08 11:00:10 (Gazeta Sporturilor)

JUVENTUS - MANCHESTER UNITED 1-2 // Cristiano l-a facut sa rada pe Hategan dupa pauza! Trei momente cu cei doi in prim plan Juventus a pierdut pe teren propriu, 1-2 cu Manchester United, dupa ce a luat doua goluri în ultimele 5 minute, arbitrat de românul Ovidiu Hategan.  Trei momente i-au adus fata-n fata pe Ronaldo si Hategan. Când minutul de prelungire aratat de al 4-lea arbitru, Radu Ghinguleac, trecuse deja, "centralul" a fluierat sfârsitul primei reprize dupa ce i-a permis lui Juventus sa execute si cornerul. ...

liveSCORE de la 19:30 Dinamo - Riihimaen Cocks » "Dulaii" pot face un pas mare pentru calificarea in play-off-ul pentru optimi
Pregatiri pentru Liga 1! Clubul din Liga a 2-a care investeste masiv pentru a fi gata de promovare
ULTIMA ORA Contra, o noua reactie dupa scandalul creat din cauza declaratiilor lui Manea si Deac: "Ce vreti? Sa nu-i mai chem la lot?"
Premiera pentru un club din Liga 1! Și-a postat pe site-ul oficial bugetul si ce cheltuieli are
Un fost atacant de la PSG, Real Madrid si Juventus vine in Romania! Va da lovitura de start la un meci din Liga a 3-a
Trece prin cea mai buna perioada a carierei si abia asteapta startul Campionatului European: "Deja simt ca fierbe sangele in vene!"
GALERIE FOTO Au incetat colaborarea, dar asta nu i-a oprit sa mearga impreuna in vacanta » Imagini spectaculoase cu Simona Halep si Darren Cahill in Alpii austrieci
A inceput batalia! 3 superforte din Romania se bat pe semnatura lui Ongenda, fostul jucator al celor de la PSG
SIMONA HALEP // Obiectiv URIAȘ setat de Simona Halep pentru 2019: "Am castigat Roland Garros, acum trebuie sa fac asta!"
Andrei Niculescu despre competitia "pe care putini au inteles-o": "Traiasca Liga altor Natiuni"
Cine minte?! FRF isi contrazice propriii jucatori » Comunicatul emis azi: "Federatia nu comenteaza schimbarea lui Contra din final" + reactia selectionerului
Cine minte?! FRF isi contrazice propriii jucatori » Comunicatul emis azi pe site-ul oficial: "Federatia nu comenteaza schimbarea lui Contra din finalul meciului" + reactia selectionerului
VIDEO A cerut un penthouse la 5 dimineata! Scandal in hotelul Angliei dupa calificare
Cine e vinovat pentru gafa uluitoare din Liga Natiunilor?! » FRF a reactionat: "Le-am spus cu o zi inainte de meci ce trebuie sa faca"
Coincidenta izbitoare dupa ce Cosmin Contra a ratat inca un obiectiv » Doua borne negative ale selectionerului din 2018 + si-a sabotat fosta echipa?