Manchester City a rezistat in zece cu Atalanta. Sahtior, doua goluri dupa minutul 90 la Zagreb

publicat 2019-11-07 00:30:20 (OnlineSport)

Manchester City a rezistat in zece cu Atalanta. Sahtior, doua goluri dupa minutul 90 la Zagreb Campioana Angliei a remizat in deplasare, la Milano, cu Atalanta, scor 1-1, intr-un meci incheiat de echipa lui Pep Guardiola cu un jucator mai putin pe teren si un portar de conjunctura.

Alte stiri de la OnlineSport:
Tun financiar pentru Jose Mourinho. Din somer de lux ajunge al doilea cel mai bine platit antrenor din lume
Mircea Rednic vrea la nationala: "M-as angaja sa duc echipa la EURO"
Propunerea lui Mitica Dragomir pentru nationala: "E bulnagiu, e in toate felurile"
Romania merge la Mondialul de handbal pentru supravietuire. Obiectiv schimbat din mers
Citroen paraseste pe nepusa masa Mondialul de Raliuri
Jucatoarele de la Corona Brasov suspectate de dopaj rateaza Mondialul. Mesaj de la Cristina Neagu
Pep Guardiola inapoi la Bayern? Impresarul spaniolului lamureste situatia
Jose Mourinho, noul antrenor al lui Tottenham
Islanda sau Scotia, viitoarea adversara a Romaniei in semifinalele barajului pentru EURO 2020