MANCHESTER CITY - LIVERPOOL 2-1 // FOTO Moment ireal in minutul 17 » Inca un centimetru si era gol, la capatul unei faze antologice!

publicat 2019-01-04 00:30:14 (Gazeta Sporturilor)

MANCHESTER CITY - LIVERPOOL 2-1 // FOTO Moment ireal in minutul 17 » Inca un centimetru si era gol, la capatul unei faze antologice! În minutul 17 al meciului Manchester City - Liverpool (2-1), la 0-0, oaspetii au avut o ocazie incredibila. Faza a fost initiata de Mohamed Salah, care a pasat catre Sadio Mane. Atacantul lui Liverpool a trecut în viteza de Stones si a sutat pe lânga portarul Ederson, dar mingea a lovit bara. ...

liveVIDEO de la 09:01 » Costin Ștucan il are invitat pe Daniel Pancu azi, la GSP Live. Urmareste emisiunea AICI!
Mihai Popescu a jucat primul sau meci mare in Scotia » A fost umilit de Celtic si echipa sa e ultima
Mihai Popescu a jucat primul sau mare meci in Scotia » A fost umilit de Celtic si echipa sa e ultima in Scotia
Mircea Rednic, in top alaturi de Maradona, Messi si Figo » Reactia romanului: "Inseamna ca n-am fost «ciuperca»"
Germania-Norvegia si Franta-Danemarca sunt semifinalele Mondialului! Danezii au trecut de suedezi si au dat deoparte toate speculatiile
EXCLUSIV Dubla lovitura data de FC Voluntari! Aduce doi jucatori cu CV-uri interesante
Ciprian Marica da de pamant cu Dinamo! Jucatorii sunt facuti PRAF: "Echipa si-a pierdut identitatea"
Multinationala Sepsi » Strainii fac legea la Sfantu Gheorghe! Echipa lui Neagoe domina un top unde CFR era lider
CSM Bucuresti a pierdut doua jucatoare importante » Ambele vor juca la acelasi club
CSM Bucuresti a pierdut doua jucatoare importante Ambele vor pleca la acelasi club
Emiliano Sala // Politia din UK a oprit cautarile si nu se stie daca vor fi reluate! Familia ii implora sa continue
Gigi Becali, ironic la adresa lui Marica si Daniel Niculae! Atac direct la CSA: "Ii astept in Liga a 3-a"
Dialog incins intre Marica si Niculae » Rapidistul isi reneaga trecutul: "Daniel, tu ai fost crescut la Dinamo" / "Nu, nu e adevarat"
Nicolae Dica atac frontal la Anamaria Prodan: "Eu am venit dupa ce Reghecampf nu luase campionatul" + Replica taioasa pentru MM Stoica
FCSB - DINAMO KIEV 1-1 // 5 idei de la ultima reprezentatie a FCSB-ului in Turcia » Jucatorul remarcat: "Vede trasee, isi asuma responsabilitatea"