Marius Copil, out de la Rotterdam! A pierdut dupa un meci de ora si 20 de minute

publicat 2018-02-14 15:30:06 (Gazeta Sporturilor)

Marius Copil, out de la Rotterdam! A pierdut dupa un meci de ora si 20 de minute Dupa ce a jucat finala la Sofia, pierduta cu Mirza Basic, Marius Copil a fost eliminat în turul I al turneului de la Rotterdam. La competitia din Olanda, Copil, locul 74, a pierdut categoric în fata lui Damir Dzumhur, locul 29 ATP, scor 4-6, 4-6, dupa un meci care a durat o ora si 19 minute. În primul set, Copil a pierdut o singura data pe propriul serviciu, la 1-1, suficient pentru a pierde setul. ...

Reactia lui Nicolae Dica dupa ce Gigi Becali si-a anuntat plecarea de la FCSB
Tradare incredibila! Scenariu halucinant povestit in direct la TV » Dinamo s-ar fi dat cu Lupescu doar de ochii fanilor :O
Tradare incredibila! Scenariu halucinant povestit in direct la TV! Dinamo s-a dat cu Lupescu doar de ochii fanilor
VIDEO + FOTO Evenimente incredibile la Fenerbahce - Besiktas! Antrenorul oaspetilor a ajuns la spital si s-a ales cu 5 cusaturi in crestetul capului » Meciul a fost oprit
MM Stoica, reactie amuzanta dupa ce a aflat ca CFR Cluj cere depunctarea FCSB-ului: "Artificii dam in decembrie" :)
Alex Baluta si-a invatat lectia dupa ce a fost taxat de Mangia: "Asa suntem noi, mai iuti la manie"
Mesajul lui Burleanu la 24 de ore dupa ce a castigat alegerile pentru sefia FRF
Ce se intampla cu Nemec? Florin Bratu, dezvaluiri in premiera: "Am vorbit cu el, stiu ce isi doreste"
Ce se intampla cu Nemec? Florin Bratu, dezvaluiri in premiera: "Am vorbit cu el! Asta isi doreste!"
EXCLUSIV Cati din prima liga l-au votat pe Burleanu presedinte: cum ar fi fost "cumparata" Craiova + Cum ar fi fost pasat Prunea la Liga
FOTO Momente tensionate! Cum a fost surprins socrul lui Alex Baluta la penalty-ul Craiovei
FOTO Repriza cu scantei pe "Oblemenco" » Doua faze la limita judecate diferit de Horatiu Fesnic
FOTO Au atras din nou toate privirile! Sorana Cirstea si Simona Halep, aparitii fabuloase la dineul oficial inainte de Fed Cup
Doua cunoscute, doua necunoscute » Steaua si Potaissa Turda sunt primele echipe calificate in semifinalele Ligii Nationale. Ultimele doua formatii se vor decide in jocul decisiv
Reactie dura a lui Sorin Cartu dupa ce Burleanu a castigat alegerile FRF: "Fotbalul asta nu ma reprezinta!"