Meci de infarct! Belgienii au revenit in prelungiri la CM 2018

publicat 2018-07-02 23:30:13 (Realitatea TV)

Meci de infarct! Belgienii au revenit in prelungiri la CM 2018 Meci de infarct la Rostov! Belgia a fost condusa de Japonia cu 2-0, dar a revenit si a dat lovitura in minutul 4 al prelungirilor, potrivit realitateasportiva.net. Uluitoare desfasurare a partidei de la Rostov! Dupa 0-0 la pauza, meciul dintre Belgia si Japonia a devenit de-a dreptul nebun!Niponii au lovit primii, in minutul 48, prin Haraguchi, care l-a invins pe marele Curtois cu un sut din unghi, la coltul lung!Incredibil, asiaticii au reusit si golul al doilea! Și ce gol! Inui a prins o torpila de peste 20 de metri, care l-a surprins pe portarul belgian!Mai multe pe realitateasportiva.