Notele GSP dupa FCSB - FC Botosani » Toni Petrea are 3 "corigenti"

publicat 2021-11-22 08:30:08 (Gazeta Sporturilor)

Notele GSP dupa FCSB - FC Botosani » Toni Petrea are 3 FCSB a castigat pe teren propriu, scor 3-1 cu FC Botosani, la primul meci din acest mandat al antrenorului Toni Petrea. Vicecampioana nu o pierde din vedere pe CFR Cluj, echipa care conduce detasat clasamentul Ligii 1 in acest moment. Valentin Gheorghe, Ianis Stoica si Florin Tanase au adus 3 puncte importante pentru FCSB in meciul cu FC Botosani, dupa ce oaspetii au fost in avantaj mai bine de 50 de minute. ...

Despartire cu scandal! Patru straini dati afara de la FCU Craiova ameninta cu procese la FIFA
Adi Mutu il intelege pe Denis Alibec: "E un caracter de nota 10, dar ce face Dan Petrescu e alta mancare de peste"
Gheorghe Tadici, plangere impotriva unei jucatoare care il vrea exclus din handbal
Gheorghe Tadici, o noua suspendare uriasa dupa ce si-a bruscat o jucatoare!
De ce Messi?
Luna cadourilor la Mozzart Bet
Ziua in care ne privim in ochi
Messi la Hollywood
FC Buzau - FC Voluntari in "sferturile" Cupei Romaniei ,meci pentru calificare de Ziua Nationala » Echipe probabile + cele mai tari cote
ASU Poli Timisoara - FC Arges, derby alb-violet pentru un loc in semifinalele Cupei » Echipe probabile + cote
Zlatan Ibrahimovic nu-l vede pe Messi cel mai bun fotbalist dupa ce argentinianul a castigat un nou "Balon de Aur"
Vestea momentului in tenis » Fostul #4 din WTA si-a anuntat RETRAGEREA: "Cariera mea a ajuns la sfarsit!"
Ilie Dumitrescu nu-l menajeaza pe Denis Alibec, dupa ce atacantul a fost exclus din lot: "Nu poti sa faci asa ceva"
S-au luat la bataie sub ochii lui Petrescu! Alt incident socant la antrenamentul lui CFR Cluj + ce a decis tehnicianul campioanei
Adrian Porumboiu despre faptul ca Balaj s-a dus la CFR Cluj: "Putea oriunde altundeva, daca ne uitam in urma si vedem ce a facut ca arbitru, putem intelege"