Prima reactie oficiala a lui Dinamo despre ultimul transfer! "Ne-a furat o Cupa" :)

publicat 2018-07-20 10:00:05 (Gazeta Sporturilor)

Prima reactie oficiala a lui Dinamo despre ultimul transfer! Cu câteva zile înainte de startul noului sezon, Dinamo a dat lovitura pe piata transferurilor. Desi Negoita a impus restrictii financiare serioase, "câinii" au facut un efort si s-au înteles cu Tomislav Gomelt, 23 de ani.  Directorul general al lui Dinamo, Ionel Danciulescu, face portretul noului transfer al "câinilor". - Domnule Danciulescu, a surprins aducerea lui Gomelt. ...

VIDEO + FOTO Camp Nou a amutit! Leo Messi, accidentare groaznica in meciul cu Sevilla » Camerele TV l-au surprins urland de durere
BARCELONA - SEVILLA, liveTEXT ACUM » Messi si Coutinho fac spectacol in primul sfert de ora
BARCELONA - SEVILLA, liveTEXT ACUM » Gol superb marcat in minutul 2
Reghecampf, umilit in Emirate! In minutul 23, echipa lui era condusa cu 0-3 » Cat s-a terminat meciul
Jose Mourinho si Maurizio Sarri, discutie intre patru ochi dupa Chelsea - United 2-2: "Nu trebuia sa reactionez asa"
JUVENTUS - GENOA 1-1 // Andrei Radu si colegii au bagat campioana in sedinta » Massimiliano Allegri: "Nu accept astfel de lucruri!"
Jose Mourinho si Maurizio Sarri, discutie intre 4 ochi dupa Chelsea - United 2-2: "Nu trebuia sa reactionez asa"
Cutremurator! Medicii i-au dat sanse minime de supravietuire, dar se pregateste sa revina pe teren!
Cutremurator! Medicii i-au dat sanse minime de supravietuire, dar se pregateste sa revina pe teren! Un jucator al lui Chapecoense si-a scris tragedia intr-o carte: "Pot sa cred in maine"
CS U CRAIOVA - FCSB // Se intorc ultrasii! Motive de bucurie pentru FCSB inaintea meciului cu CS U Craiova » Anuntul galeriei: "Totul e confirmat"
OFICIAL LPF a anuntat cand se joaca derby-ul dintre Dinamo si FCSB
Rednic pune presiune pe sefi » Cum a comentat revenirea omului pe care il vrea cu orice pret: "El poate sa raspunda mai bine"
Real Madrid - Levante 1-2 // Julen Lopetegui i-a surprins pe toti la conferinta de presa: "Asta este ultimul lucru la care ma gandesc"