REAL MADRID - JUVENTUS 1-3 // VIDEO Zidane e transant dupa calificarea pe muchie de cutit a Realului: "Meritam sa mergem mai departe" » Record magnific pentru francez in Liga

publicat 2018-04-12 01:00:10 (Gazeta Sporturilor)

REAL MADRID - JUVENTUS 1-3 // VIDEO Zidane e transant dupa calificarea pe muchie de cutit a Realului: Zinedine Zidane (45 de ani), tehnicianul lui Real Madrid, a oferit o prima reactie dupa calificarea dramatica reusita de echipa sa în fata lui Juventus (1-3 în retur, 4-3 la general). În opinia lui Zidane, calificarea Realului e pe deplin meritata si spune ca nu are dubii la faza în urma careia madrilenii au primit penalty. "Sunt fericit pentru calificare. Cred ca, dupa aspectul celor 180 de minute, meritam sa mergem mai departe. ...

FOTO Arde, uite cum arde! Un tabloid a dezvaluit imagini compromitatoare cu doi fotbalisti de la FCSB
Hagi, cucerit de un fotbalist de la FCSB: "Nu e interesant, ci foarte interesant! Daca era la mine, era si mai bun"
"Sustinatorul FCSB" Gigi Becali surprinde dupa egalul cu Viitorul: "Au jucat de parca erau drogati sau erau blat!"
Declaratii sincere ale lui Dica » Cum a reusit sa-i trezeasca pe jucatori la pauza in remiza cu Viitorul
Cum a reusit Dica sa-i trezeasca pe jucatori la pauza! Antrenorul FCSB recunoaste: "De cand sunt la Steaua nu a fost asa! Am avut un discurs mai dur"
Budescu nu iarta! Declaratie "obraznica" dupa 2-2 cu Viitorul: "Ma asteptam la orice"
Benzar nu-si explica prestatia din prima repriza cu Viitorul: "Nu stiu de ce"
VIDEO + FOTO Manchester United, victorie uriasa cu Tottenham pe Wembley! Mourinho e in finala FA Cup
Reghecampf, infrangere cu penultima clasata in Emirate! Echipa lui Mamici a castigat titlul matematic
FOTO Alibec si-a batut joc de inca o sansa oferita de Dica si a fost mazilit de antrenor cu Viitorul
VIDEO Artistul Eric » Bicfalvi a decis cu o executie rafinata duelul cu echipa lui Anton
FOTO Inca o sansa irosita de Alibec! Evolutia dezastruoasa din prima repriza cu Viitorul l-a obligat pe Dica sa-l schimbe la pauza
VIDEO Supergol pentru Bicfalvi in duelul cu Paul Anton din Rusia! A marcat golul victoriei cu o executie eleganta