VIDEO+FOTO Caderea lui Loti Bölöni » Antwerp a pierdut cu Charleroi, 1-3! Fanii au aruncat cu pahare si cutii de suc

publicat 2017-11-05 18:15:05 (Gazeta Sporturilor)

VIDEO+FOTO Caderea lui Loti Bölöni » Antwerp a pierdut cu Charleroi, 1-3! Fanii au aruncat cu pahare si cutii de suc Antwerp - Charleroi 1-3 este al patrulea meci fara victorie pentru Loti Bölöni si Antwerp: doua esecuri si doua egaluri în 21 de zile. Ce bine dispus era Bölöni etapa trecuta! Chiar daca Antwerp fusese egalata în ultimul minut la Mouscron, Loti i-a luat interviu lui Rednic, o discutie plina de farmec, ca între doi fosti colegi de camera la "nationala" anilor '80! Ce trist era însa antrenorul echipei flamande! Supararea, ...

AUSTRALIAN OPEN // Șocul zilei la AO » Favoritul 5 a fost eliminat de jucatorul de pe locul 97
AUSTRALIAN OPEN // Simona Halep dezvaluie momentele teribile prin care a trecut inainte de meciul cu Naomi Osaka: "Nu am dormit toata noaptea din cauza durerilor"
VIDEO Florin Andone, cea mai mica nota: are 2 in presa spaniola: "A fost tinut in catuse de apararea lui Real"
VIDEO Numai Roger Federer! Punctul zilei la Australian Open: "Oh, Doamne!"
AUSTRALIAN OPEN // Superlovitura din partea Simonei Halep: "Cand joaca numarul 1, poti doar sa apreciezi"
VIDEO Messuárez! Cel mai in forma duet, 35 de goluri, peste 15 echipe din LaLiga!
AUSTRALIAN OPEN // Maratonista Simona Halep » Detaliul incredibil aparut dupa calificarea in sferturi la AO
VIDEO Panica la PSG! Mbappé, izbit de portarul advers cu genunchii in piept! N-a mai putut continua partida
Ce scriu azi ziarele de sport din lume (22 ianuarie 2018)
liveSCORE de la ora 12:00 » Karolina Pliskova - Barbora Strycova » Simona Halep isi afla adversara din sferturi
SIMONA HALEP - NAOMI OSAKA // Prima reactie a Simonei Halep dupa meciul perfect de la AO: "Turneul asta e ca un maraton!" » Ce zice despre starea fizica
AUSTRALIAN OPEN. Manualul de demolare "Simona Halep, lider mondial": intimidare 100% » 3 concluzii dupa Simona Halep - Naomi Osaka, cel mai bun meci al jucatoarei noastre
AUSTRALIAN OPEN // A supravietuit "minunii" de la AO » Angelique Kerber merge mai departe dupa un thriller in 3 seturi! O jucatoare din Top 10 a fost eliminata + rezultatele zilei
AUSTRALIAN OPEN // A supravietuit minunii de la AO » Kerber merge mai departe dupa un thriller in 3 seturi! O jucatoare din Top 10 a fost eliminata + rezultatele zilei