VIDEO+FOTO CFR Cluj castiga amicalul cu Zurich, scor 2-1 » Meci cu doua eliminari

publicat 2019-01-18 16:15:07 (Gazeta Sporturilor)

VIDEO+FOTO CFR Cluj castiga amicalul cu Zurich, scor 2-1 » Meci cu doua eliminari CFR Cluj s-a impus în meciul amical din Turcia, 2-1 cu Zurich, echipa de pe locul 4 în campionatul Elvetiei. Partida n-a fost lipsita de incidente. Adrian Paun a deschis scorul pentru ardeleni dupa 8 minute de joc, dar Zurich a egalat imediat dupa pauza. CFR a ramas în 10 oameni în minutul 58, când Cristi Manea s-a luat la bataie cu un adversar. Amândoi au fost eliminati. Golul victoriei a fost înscris de Lang. ...

Zinedine Zidane si Pep Guardiola, comparati de fotbalistul pe care l-au antrenat amandoi: "E din alta lume!"
CONCORDIA - FCSB // Alegeri greu de inteles facute de Teja » Al treilea atacant titular in primele 3 meciuri din 2019 + Stoian nu e nici macar in lot!
CONCORDIA - FCSB // Mihai Teja schimba din nou: Gnohere e titular, al treilea atacant diferit in 3 meciuri in 2019 + Stoian nu e nici macar in lot!
WTA DUBAI // Elise Mertens, eliminata de Lin Zhu in primul tur de la Dubai » Belgianca a acuzat din nou probleme fizice in timpul meciului
Sepsi Sf. Gheorghe a adus un mijlocas cu 7 goluri in actuala editie a Bayernligii U19
Juventus confirma interesul pentru Icardi » Cand s-ar putea perfecta mutarea-soc din Serie A
Juventus confirma interesul pentru Icardi: "Am cerut informatii. Am vrut sa stim ce parere are despre transfer"
SIMONA HALEP // Simona Halep, din nou alaturi de Andrei Pavel? Motivul pentru care cei doi ar putea colabora din nou
SIMONA HALEP - EUGENIE BOUCHARD // Cand se joaca infruntarea dintre Halep si Bouchard, din turul secund de la WTA Dubai
GSP LIVE // Viorel Hizo e invitatul lui Costin Ștucan marti, la emisiunea GSP Live, de la 09:01
WTA BUDAPESTA // Ana Bogdan, umilita de Andrea Petkovic in primul tur de la Budapesta
CONCORDIA CHIAJNA - FCSB // liveTEXT de la 20:00 » FCSB poate ajunge la un punct de liderul CFR Cluj
SIMONA HALEP - EUGENIE BOUCHARD // Canadianca, declaratii de senzatie despre Halep: "I-ati vazut picioarele?"