"I-am surprins, ne-a iesit" » Toni Petrea, pus din nou sa explice o schimbare din prima repriza

publicat 2021-05-06 22:45:18 (Gazeta Sporturilor)

FCSB s-a impus in deplasarea cu FC Botosani, scor 3-1. Toni Petrea (46 de ani) prevede o lupta pentru titlu pana in ultima etapa, cu cei de la CFR Cluj.  Cronica meciului FC Botosani - FCSB "O prima repriza foarte buna, puteam sa mai marcam. Am primit un gol care ne-a descumpanit. Dupa care, in repriza a doua, am cedat mijlocul terenului si i-am permis adversarului sa vina peste noi. N-am avut prospetime si agresivitate, dar s-a acumulat oboseala. ...

Veste buna pentru Dinamo: investitie de 100.000 de euro! "Te folosesti de niste sume sa faci ceva durabil"
FC U Craiova trage tare in cantonamentul din Slovenia!
Euro la indigo » Eric a recreat golul marcat de Lewandowski cu Suedia
CFR Cluj continua campania de achizitii! Șumudica isi aduce un mijlocas din Franta
A murit frumos
Probleme la Federatia Internationala de Haltere » Nicu Vlad si alti oficiali ar fi fost acuzati de complicitate si manipulare in ancheta privind dopajul
Antrenament spartan in cantonamentul lui FCU Craiova 1948! Imagini spectaculoase surprinse de GSP in Slovenia
Pepe, ignorat de Rui Patricio! Cum se putea schimba soarta meciului Portugalia - Franta
Germania s-a aprins in culorile LGBT! Imagini spectaculoase surprinse in timpul meciului cu Ungaria
Mancini, omul de pe Insula Trandafirilor
Simona Halep, interviu pentru englezi inainte de Wimbledon: detaliul straniu care a calmat-o inainte de finala cu Serena + explica de ce s-a vaccinat
Germania s-a colorat in curcubeul LGBT! Imagini spectaculoase surprinse in timpul meciului Germania - Ungaria
Alexandru Iliuciuc despre perioada petrecuta la Dinamo: "Lobont putea sa-si rupa mainile si picioarele ca tot el apara"
Relatia cu nabadai dintre Cornel Dinu si fostul dinamovist Alexandru Iliuciuc: "Legatura dintre noi? Ca intre un salcam si un cires"