"Killer-ul" lui Dinamo dezvaluie ca a fost aproape de a ajunge la formatia lui Mircea Rednic: "Mi-as fi dorit mult transferul"

publicat 2021-10-19 08:45:09 (Gazeta Sporturilor)

Ronaldo Deaconu, 24 de ani, a dezvaluit care sunt obiectivele sale in viata, ce vrea de la fotbal si a marturisit ca a regretat faptul ca n-a ajuns la Dinamo in urma cu trei ani, mai ales ca a fost echipa copilariei sale. Ronaldo Deaconu, 24 de ani, a fost MVP-ul ultimei etape prin cele doua reusite de clasa din meciul Gaz Metan - Dinamo 2-1. ...

Suspendat, Tadici ataca: "E totul exagerat si cu un substrat" » Ce planuieste antrenorul
CSO Filiasi - CSU Craiova, ultimul "sfert" din Cupa Romaniei » Echipele de start
De ce amana Dan Petrescu raspunsul final catre FRF: "De asta trage de timp!"
Peluza Nord se intoarce impotriva FCSB-ului: "In ce lume traiesc conducatorii nostri?! E hilar!"
Veszprem - Dinamo » Test infernal pentru campioana Romaniei! Situatia din grupa B a Ligii Campionilor
Sergiu Bus e liber de contract si vrea inapoi in Liga 1! Cele doua posibile destinatii
Meci senzational al Romaniei! Eram condusi de Germania cu 10-15 la pauza » Cat s-a terminat
CFR are inlocuitorul pregatit! Decizia lui Varga daca Petrescu pleaca la nationala
Manchester United - Arsenal: "Diavolii", fara victorie in ultimele 6 meciuri directe. Ronaldo, cota 2.15 sa marcheze
Etapa 18 // Match Preview Farul Constanta - Rapid
Etapa 18 // Match Preview FCSB - UTA Arad
Cazul Alibec
Ionut Chirila ar fi ajuns la un acord cu Academica + noi evenimente incredibile: "A venit la antrenament cu 4 garzi de corp"
Conferinta de presa Rapid, inaintea duelului de sambata cu Farul Constanta: "Nu putem castiga toate meciurile"
355 de rotiri gratuite in valoare de 284 de Lei te asteapta azi la Live-ul lui Dan Capatos!