A comis-o si Straton!

publicat 2021-08-01 22:45:22 (Gazeta Sporturilor)

A comis-o si Straton! GIgi Becali l-a exclus pe Andrei Vlad din lotul pentru UTA - FCSB, dar nu a fost inspirat. Catalin Straton, titular din poarta, a incasat un gol parabil in minutul 20.  UTA - FCSB e liveTEXT AICI de la ora 22:00 UTA a aratat bine in prima repriza a partidei cu FCSB. Cei 9.000 de aradeni din tribune i-au impins in atac pe elevii lui Laszlo Balint, iar golul a venit in minutul 20. ...

Fosta iubita a lui Balotelli dezvaluie: "Pe el l-am iubit cel mai mult" » Cum s-a schimbat acum totul
Cele mai mari cote din lume, doar la Mozzart Bet
Dinamo nu se opreste aici » Dupa aducerea lui Andre Pinto, Iuliu Muresan vrea noi transferuri la echipa: " Ne-ar trebui inca un atacant, si un mjlocas"
Ilie Poenaru ii raspunde lui Ionut Chirila: "Sa fim atenti la declaratii!"
"In 6 luni, vom fi greu de batut in Romania" » Ionut Chirila, noi concluzii dupa esecul la limita cu FCSB
Lucescu continua razboiul cu Șahtior: "Am devenit imun la sagetile trase in mine. Duceti-va la Donetk sa vedeti Aleea Stelelor!"
Ana Maria Popescu face dezvaluiri tari, la doua luni dupa argintul de la Tokyo: "Pe romaneste, in finala mi-am bagat picioarele"
Cristiano Ronaldo a decis: Devine antrenor dupa retragerea din fotbal » Care este prima echipa pe are vrea sa o pregateasca
Noua vedeta de la FCSB, in probe la un club din Germania » Care a fost factorul decisiv in dezvoltarea lui
In nume tatalui » Statistica inedita: Ianis Stoica l-a egalat deja pe tatal sau, dupa ultimul gol reusit pentru FCSB
Se anunta spectacol in Marele Premiu al Rusiei! Cum arata grila de start de la Sochi
Gigi Becali, reactie nervoasa dupa ce FCSB a primit interzis in Ghencea : "Gata!"
Ianis Hagi, tot mai aproape sa plece de la Rangers: "Din informatiile mele, este urmarit de cluburi importante"
Anunt categoric in privinta situatiei de la CSA Steaua: "Ar putea avea drept de promovare"
Serena Williams implineste astazi 40 de ani, dar viitorul in circuit e sub semnul intrebarii: "Nu stiu daca vrea sa se opreasca sau sa mai joace"