Adrian Mutu a dat replica, dupa ce a fost desfiintat de Gigi Becali: "Ce-i asta, ma?!"

publicat 2020-08-07 22:00:08 (Gazeta Sporturilor)

Adrian Mutu a dat replica, dupa ce a fost desfiintat de Gigi Becali: Adrian Mutu (41 de ani) a facut o scurta analiza a primului cantonament pe care l-a condus la nationala U21 a Romaniei.  Pe lista fotbalistilor convocati in prima faza pentru amicalul cu Farul se aflau nu mai putin de 6 de la FCSB: Andrei Vlad, Morutan, Olaru, Man, Adrian Petre si Florinel Coman;FCSB a informat FRF ca nu mai e de acord sa lase jucatorii sub comanda lui Mutu. Gigi Becali a plusat si l-a criticat public pe selectioner. ...

POLI IAȘI - FCSB 2-5. Andrei Cristea, emotionat dupa unul dintre cele mai bune meciuri ale carierei » Cum il striga Pancu :)
POLI IAȘI - FCSB 5-2. Cum a raspuns Toni Petrea cand a fost intrebat despre cele 4 schimbari din minutul 28
Cristiano Ronaldo o salveaza pe Juventus cu AS Roma, cu o dubla
Poli Iasi - FCSB. 3 cifre care arata dimensiunea rusinii traite de ros-albastri: n-au mai patit asta de 28 de ani!
POLI IAȘI - FCSB 5-2. Florin Tanase motiveaza pasa proasta prin care trece FCSB: "Normal ca te scoate din ritm"
Fabulos! FCSB, 4 schimbari dintr-un foc, dupa nici 30 de minute! Le-a dictat MM Stoica de sus?
CFR CLUJ - CHINDIA 0-0. Emil Sandoi voia mai mult dupa egalul cu CFR Cluj: "Noi am avut ocaziile mai clare"
CFR Cluj. Dan Petrescu, mesaj categoric pentru unul dintre cei mai valorosi jucatori: "A venit timpul sa isi gaseasca altceva!"
CFR CLUJ - CHINDIA 0-0. Dan Petrescu, dezamagit de propriii fotbalisti: "Daca bateam nu stiu daca era meritat"+ Discurs transant la adresa unui jucator: "A venit timpul sa isi gaseasca altceva"
VIDEO Simona Halep, surpriza dupa victoria de la Roland Garros! Ce a aparut pe strazile din Paris
Manchester City, infrangere rusinoasa cu Leicester! Jamie Vardy, one-man show! Gol cu calcaiul
ȘOC la Rapid: golgeterul echipei a fost depistat dopat! Maine merge la ANAD
Luis Suarez, debut uluitor la Atletico Madrid! "Dubla" si pasa de gol in doar 25 de minute cu Granada
DINAMO. Fabulos! Ce a vrut sa faca Dinamo cu Diego Capel: "Ce a cautat acolo?"
Bayern, umilita in Bundesliga! 1-4 cu Hoffenheim, prima infrangere dupa 32 de meciuri!