Alexandru Baluta, primul roman care a revenit pe teren intr-un meci oficial dupa pauza provocata de coronavirus

publicat 2020-05-23 21:00:09 (Gazeta Sporturilor)

Alexandru Baluta, primul roman care a revenit pe teren intr-un meci oficial dupa pauza provocata de coronavirus Alexandru Baluta (26 de ani) a fost titular in meciul pierdut de formatia lui, Slovan Liberec, in deplasarea de la Teplice, scor 0-2.  Alexandru Baluta este primul fotbalist roman care revine pe teren intr-un meci oficial dupa pauza provocata de coronavirus. Baluta a evoluat 56 de minute, perioada in care a fost unul dintre cei mai periculosi jucatori ai oaspetilor.  Meciul pierdut de Liberec inseamna o sansa importanta ratata in lupta pentru play-off. ...

Mircea Rednic s-a reprofilat » Antrenorul lui Poli Iasi a trecut la arbitraj!
EXCLUSIV LPF inca nu stie ce sa faca in cazul Anamaria Prodan - Hermannstadt: "Nu avem nimic oficial. Mi-e greu sa fac o analiza"
Decizie in cazul mortii lui Patrick Ekeng: condamnare pentru medicul care trebuia sa-l resusciteze pe camerunez
Diego Costa a primit 6 luni de inchisoare cu suspendare: la ce acord a ajuns cu procurorii
Opinie Andrei Niculescu despre dezbaterea aparuta dupa doua saptamani de fotbal in Bundesliga » Natural sau artificial?
Opinie Andrei Niculescu, dupa doua saptamani de fotbal in Bundesliga: natural sau artificial?
EXCLUSIV Anamaria Prodan se da de gol singura in scandalul legat de incompatibilitatea agent-conducator de club
EXCLUSIV VIDEO Cum au luat bataie de la antrenor Mutu, Neaga si Dani Coman: "Normal ca a fost ideea lui Mutu"
LIGA 2. CSM Resita a anuntat inlocuitorul lui Dorinel Munteanu: "Mult succes in Valea Domanului"
LIGA 2. CSM Resita a anuntat cine e inlocuitorul lui Dorinel Munteanu: "Mult succes in Valea Domanului"
EXCLUSIV Anamaria Prodan a sunat la GSP, dupa articolul despre incalcarea regulamentului: "Hello! Ai scris ca am facut numai dezastre pe unde am trecut!"
FOTO Fosta baschetbalista de la Brasov implicata in protestele din SUA dupa moartea lui George Floyd: "Black lives matter"
EXCLUSIV VIDEO Dezvaluiri despre galeria Rapidului: "Da-ne si noua, altfel ai probleme" » Adevarul despre plecarea lui Dani Coman
Medicul Virgil Musta, ingrijorat de cresterea brusca a numarului de cazuri de COVID-19: "Credeam ca e doar un accident. Riscam noi restrictii"
EXCLUSIV Ce urmeaza la Hermannstadt dupa venirea Aneimaria Prodan! Dezvaluiri despre antrenorul Miriuta, jucatori si de ce a plecat Iuliu Muresan