Anglia U21 - Franta U21, liveTEXT de la 22:00 » Derby-ul grupei din care face parte si Romania U21

publicat 2019-06-18 21:00:07 (Gazeta Sporturilor)

Anglia U21 - Franta U21, liveTEXT de la 22:00 » Derby-ul grupei din care face parte si Romania U21 Anglia U21 si Franta U21 se întâlnesc în celalalt meci din grupa României de la Campionatul European din Italia si San Marino, care se disputa zilele acestea. Partida va începe la ora 22:00 si va putea fi urmarita liveTEXT pe GSP.ro si în direct la TVR 1. liveTEXT de la 22:00 » Anglia U21 - Franta U21 Derby-ul grupei e totodata si primul meci al celor doua echipe la aceasta editie a turneului final. ...

U CRAIOVA - SABAIL // liveTEXT de la ora 19:00 » Oltenii pornesc cu un avantaj minim in fata azerilor! Echipe probabile + cote
MILSAMI ORHEI - FCSB // liveTEXT de la 20:00 » FCSB la un pas de calificarea in turul II din Europa League » Echipele probabile + cote
CFR CLUJ - ASTANA 3-1 // Ilie Dumitrescu replica pe masura! Ironii dupa atacul lui Petrescu: "Mi-a stricat seara. Cand eu semnam cu AEK, el era la Sportul"
CFR CLUJ - ASTANA 3-1 // Bogdan Mara se teme: "Maccabi e mult mai buna" + Cand revine George Țucudean
CFR CLUJ - ASTANA 3-1 // Dan Petrescu, dezlantuit dupa calificare: "Cine ma judeca? Unii care nu au facut nimic! M-am saturat de trofee si de cati bani am facut"
CFR CLUJ - ASTANA 3-1 // Billel Omrani a calificat-o pe CFR Cluj, dar ramane modest: "Victoria e a echipei" + Culio surprinde: "Nu am castigat nimic"
Florin Costea si Laurette Nogo vin la GSP LIVE » Urmareste emisiunea AICI
CFR CLUJ - ASTANA 3-1// Basarab Panduru il felicita pe Dan Petrescu: "Doar el a vazut-o! Lumea a fost nemultumita si a huiduit"
CFR CLUJ - ASTANA 3-1 // Ce urmeaza pentru CFR Cluj in Liga Campionilor! Confruntare cu Maccabi Tel Aviv
PRELIMINARII LIGA CAMPIONILOR // Cosmin Moti, eliminat si Ludogoret a ratat calificarea in turul II!
SIMONA HALEP LA ARENA NAȚIONALA // VIDEO "Criticilor mei" » Simona Halep nu uita de cei care au contestat-o: "Le multumesc"
CFR CLUJ - ASTANA // GALERIE FOTO Spectacol in pauza meciului! O fana a clujenilor a renuntat la inhibitii si s-a dezlantuit in tribune
CFR CLUJ - ASTANA // GALERIE FOTO Dan Petrescu, criza de nervi in prima repriza! A fost tinut cu greu de Cristian Panin
CFR CLUJ - ASTANA // GALERIE FOTO Dan Petrescu, criza de nervi in prima repriza! A fost cu greu oprit de Cristian Panin
CFR CLUJ - ASTANA // GALERIE FOTO Faze controversate in prima repriza: Ciprian Deac a cerut penalty + gol anulat pentru clujeni