Ar fi meritat stadionul plin! Gol de generic in CS U Craiova - CFR Cluj + marcatorul a iesit in lacrimi de pe teren!

publicat 2021-05-15 22:15:20 (Gazeta Sporturilor)

Ar fi meritat stadionul plin! Gol de generic in CS U Craiova - CFR Cluj + marcatorul a iesit in lacrimi de pe teren! In minutul 11 al meciului CS Universitatea Craiova - CFR Cluj (derby-ul rundei #8 din play-off), Ștefan Baiaram a reusit un gol fantastic. La scorul de 1-0 pentru "feroviari" (Adi Paun deschisese scorul in minutul 5), Baiaram - 18 ani, extrema stanga - a restabilit egalitatea cu o executie de autor, de la distanta. ...

Euro la indigo » Golul lui Schick de la jumatatea terenului, recreat perfect de Eric
Acoperisul "sanselor egale" si ipocrizia UEFA
Emotii pentru Șumudica si CFR Cluj: campioana isi afla astazi adversara din turul I al preliminariilor Champions League
Ce gafa a UEFA, inainte de Ungaria - Portugalia! Romanii s-au sesizat: sute de comentarii pe Facebook
Marele maestru azer Shakhriyar Mamedyarov a castigat trofeul Superbet Chess Classic 2021 si un premiu in valoare de 90.000 de dolari
Buffon nu renunta! Portarul de 43 de ani va semna cu echipa care l-a lansat in fotbalul mare
UNGARIA - PORTUGALIA. Trimisul special GSP transmite din Budapesta: "De ce Puskas Arena e singurul stadion de la EURO care se va umple la capacitate maxima"
Anunt important pentru fanii tenisului! Decizie majora luata la Wimbledon
Christian Eriksen, mesaj de pe patul de spital » "Ce frumos sa-l vad razand!" + UEFA se apara
Franta - Germania: Spectacol total in "finala" din grupe? Cota marita la 50 pentru ca ambele echipe sa marcheze