AS Roma a transferat un promitator atacant roman: "Fizic puternic si tehnica foarte buna"

publicat 2020-06-03 22:00:08 (Gazeta Sporturilor)

AS Roma a transferat un promitator atacant roman: Suf Podgoreanu (18 ani), atacant cu dubla cetatenie, israeliana si romana, s-a inteles cu AS Roma. Informatia a fost dezvaluita de Alfredo Pedulla, jurnalist italian renumit, care il descrie pe Podgoreanu drept un fotbalist cu "fizic puternic si tehnica foarte buna". In prezent la echipa de juniori a lui Maccabi Haifa, atacantul va ajunge in Italia, dupa ce "Roma s-a inteles cu anturajul lui Podgoreanu si va plati sub 100.000 euro catre Maccabi". ...

Cristi Pulhac este invitat la GSP Live, azi, de la 09:01
Craiova-CFR, faza pe spionaj » Cum forteaza oltenii mana lui Gigi Becali
Harlem Gnohere, atac suburban la adresa lui Gigi Becali: "Prima data v-am scris-o in gluma"
VIDEO Costel Galca a promovat cu Vejle in prima liga din Danemarca! Imaginile bucuriei
George Puscas, titular la Reading intr-un meci crucial din Championship. Cum a jucat romanul
DINAMO. Gigi Multescu a ajuns in L'Equipe dupa ce i-a preluat din nou pe "caini" » Ce au remarcat jurnalistii francezi
Scene socante la Dinamo, cu Diego Fabbrini si Daniel Popa in prim-plan
DINAMO. Florin Prunea, dupa numirea lui Multescu: "Altceva mi se pare interesant si vad ca nimeni nu vorbeste. Cum adica a disparut?"
DINAMO. Florin Prunea a izbuncit in direct la TV: "Fereasca Dumnezeu sa se intample asa ceva!" + ce spune de schimbul Mihalcea-Multescu
George Florescu are o noua afacere: "Am gasit niste sisteme senzationale"
FCSB. Helmut Duckadam si Gigi Becali, confruntare in direct la TV: "Și nervii mei au o limita" / "Va dau cuvantul de onoare"
Nelu Tataru, anuntul momentului in Romania: ce se intampla cu starea de alerta si Legea Carantinei
Scor HALUCINANT la pauza in Anglia » Echipa ramasa in obiectiv, matrasita in 45 de minute!
Scor HALUCINANT la pauza in Anglia » Aveau nevoie de puncte pentru salvare, dar sunt condusi cu 0-7!
Sepsi contraataca si asteapta finala Cupei Romaniei: "Jucam in 2022 pentru Cupa din 2020?" + ce zice avocatul covasnenilor