BARCELONA - ATLETICO MADRID 2-3 // Leo Messi si-a pierdut cumpatul! Nervi dupa eliminarea din Supercupa: "Am facut greseli copilaresti! Nu meritam sa pierdem"

publicat 2020-01-10 09:45:05 (Gazeta Sporturilor)

BARCELONA - ATLETICO MADRID 2-3 // Leo Messi si-a pierdut cumpatul! Nervi dupa eliminarea din Supercupa: Leo Messi, starul Barcelonei, a avut un discurs dur dupa eliminarea din Supercupa Spaniei, 2-3 cu Atletico Madrid, intr-un meci in care catalanii au primit doua goluri in minutele 81 si 86.  "Este o rusine! Nu meritam sa pierdem. Am jucat bine, ne simteam mai bine decat in ultima vreme. Controlam jocul, dar in ultimele 10 minute au intors scorul. Este dureros sa pierzi pentru ca vorba de un trofeu. Dar am jucat bine si am avut ghinion ca nu am castigat. ...

MM Stoica intoarce cutitul in rana, la 14 ani de la "sfertul" Rapid-FCSB: "Dubla fara revansa"
MM Stoica, la 14 ani de la "sfertul" istoric dintre FCSB si Rapid: "Dubla fara revansa"
Boris Johnson a ajuns la terapie intensiva dupa ce s-a infectat cu COVID-19
S-a intors roata la FCSB: cum e jucat pe degete Gigi Becali de Bogdan Planic
Tragedie in lumea fotbalului: Radomir Antic, fost antrenor la Atletico Madrid si al Nationalei Serbiei, a decedat
5 declaratii ale lui Radomir Antic pentru GSP: de la Hagi la Lacatus si romanul pe care regreta ca nu l-a avut sub comanda
Suporterii CSA Steaua, replica pentru Helmut Duckadam: "Speram ca va trece cu bine peste aceasta criza"
Alexandru Chipciu: "Mi-e frica sa vorbesc in Romania, dar o persoana care munceste cu ziua din ce o sa traiasca?"
Școlile din New York renunta la aplicatia Zoom
DINAMO. Ionel Danciulescu si-a amintit de meciul impotriva lui Cristiano Ronaldo » Ce i-a spus Ioan Andone unui jucator: "Nu-l mai ataca, ca te iau cu ambulanta de aici!"
Ștefan Nanu este invitat la GSP Live, marti, de la 09:01
Radomir Antic, fost antrenor la Atletico Madrid si al nationalei Serbiei, a decedat
Gregory Tade, fost la CFR si FCSB, sufera: toata familia sa e infectata cu COVID-19
Gregory Tade sufera o drama: Toata familia sa, infectata cu COVID-19
Alexandru Mateiu crede in sansele Craiovei la titlu: "Suntem cea mai buna echipa din Play-off"