BARCELONA - MALLORCA // VIDEO Ce-a fost asta?! Gol FABULOS al lui Suarez! Nimeni nu se astepta la o asemenea executie

publicat 2019-12-07 23:30:05 (Gazeta Sporturilor)

BARCELONA - MALLORCA // VIDEO Ce-a fost asta?! Gol FABULOS al lui Suarez! Nimeni nu se astepta la o asemenea executie Barcelona a marcat de patru ori in prima repriza cu Mallorca, iar una dintre reusite a fost senzationala. Scorul la pauza e 4-1. Griezmann (7) a deschis scorul, Messi a reusit dubla (17 si 41), iar Suarez a venit cu atingerea de geniu (43). Pentru oaspeti a marcat Budimir (35). ...

FC VOLUNTARI // EXCLUSIV FC Voluntari nu glumeste! A patra lovitura a iernii: Pablo de Lucas
FC VOLUNTARI // EXCLUSIV FC Voluntari continua campania de transferuri! Urmatoarea tinta: Pablo De Lucas, trecut pe la Viitorul si Petrolul
Brugge nu renunta la Razvan Marin! O noua oferta: "Vedem cat de tare tine Ajax la el"
Fiat Chrysler si firma care produce iPhone-ul, parteneriat gigant! Vor sa faca masini electrice pentru China
ȘOCANT! Raul Bravo, fost jucator la Real Madrid, SUSPECTAT de tentativa de omor! Ar fi vrut sa-l asasineze pe Kovacevic
ȘOCANT! Raul Bravo, fost jucator la Real Madrid, ar fi incercat sa-l asasineze pe Darko Kovacevic!
Bogdan Matei, fostul ministru al Tinerestului si Sportului, acuzat de violenta conjugala: "Lovituri cu pumnul! Leziunile s-au produs prin lovire cu corpuri dure"
CANTONAMENT DINAMO » Noul jucator de la Dinamo, Waly Diouf
FCSB // FOTO Aristidis Soiledis s-a despartit de iubita sa, Maria Antona
FCSB // FOTO Aristidis Soiledis s-a despartit de iubita Maria Antona
BARCELONA // Ce a spus Pep Guardiola despre numirea lui Quique Setien: "Am avut o discutie interesanta"
DINAMO // EXCLUSIV Ionut Negoita n-a mai raspuns la telefon dupa ce investitorii italieni adusi de Dario Bonetti i-au cerut situatia financiara: "E clar, nu vor sa vanda clubul"
CANTONAMENT DINAMO » Valentin Lazar, mijlocas Dinamo: "Obiectivul primordial este cupa"