Bistrita a rezistat doar o repriza in fata CSM Bucuresti

publicat 2021-01-28 01:15:08 (Gazeta Sporturilor)

Bistrita a rezistat doar o repriza in fata CSM Bucuresti Dupa 15-15 la pauza, ardelencele nu au mai putut face fata ritmului impus de Neagu si compania. Trei jucatoare s-au remarcat la "tigroaice": Neagu, Pintea si Lazovici CSM Bucuresti a invins aseara, in Sala Polivalenta din Capitala, cu 28-23 pe Gloria Bistrita, intr-un meci din etapa a 8-a a Ligii Nationale. In prima repriza, ardelencele au facut un joc foarte bun si au evoluat de la egal la egal cu "tigroaicele". ...

Un star din MMA se implica in scandalul dintre Ibrahimovic si LeBron James: "Esti marioneta Chinei! Esti groaznic"
NOTE GSP: Coman, printre cei mai slabi de la FCSB in meciul cu Botosani! Cine a impresionat + ce jucator a luat 2
Elias Bucurica negociaza pentru Dinamo! Clubul a intrat in faza "ultras"
Gigi Becali continua sa-l apere pe Coman: "Nu exista puscarie pentru asta! Avocatii au inceput sa rada" » Cum ar fi luat Florinel permisul
Mihai Stoica se revolta! Oficialul FCSB ataca dupa meciul cu Botosani: "Rautate sau prostie?"
CFR Cluj - FC Arges, liveTEXT de la 20:30 » Campioana infrunta revelatia din 2021! Echipe probabile + cote
Poli Iasi - FC Voluntari, liveTEXT de la 17:30 » Moldovenii, cu un nou principal in act! Echipe probabile + cote
Gigi Becali, ironic in direct: "A fost aranjament cu Iftime. I-am dat 50.000 de euro lui Șeroni"
De ce a iesit Harut la pauza? Gigi Becali s-a amuzat copios: "Nu v-a spus antrenorul"
EXCLUSIV Valeriu Iftime si-a distrus un fotbalist, dupa esecul cu FCSB: "Face multa figuratie! Nu mai e al meu"
FOTO Mircea Lucescu a luat un avans important in lupta pentru titlu! Surpriza uriasa in Ucraina
Duckadam a tresarit cand a vazut echipa de start a celor de la FCSB: "E pedepsit, nu mai prinde echipa"
EXCLUSIV Marian Rada, "principal" in Liga 1 » Schimbare de antrenor cu mai putin de 24 de ore inaintea meciului
VIDEO Ce o fi vazut Birsan?! Penalty scandalos in Hermannstadt - Sepsi!
VIDEO Nicolae Stanciu, "dubla" pentru Slavia Praga! Executie magistrala din lovitura libera