Brazilia face spectacol si se califica in sferturi dupa 4-1 cu Coreea de Sud. Mesaj de sustinere pentru Pele

publicat 2022-12-06 00:16:12 (OnlineSport)

Brazilia face spectacol si se califica in sferturi dupa 4-1 cu Coreea de Sud. Mesaj de sustinere pentru Pele Revenirea lui Neymar printre titularii Braziliei a readus pofta pentru fotbalul spectacol in echipa sud-americana. Brazilia s-a calificat in sferturile Cupei Mondiale, dupa victoria obtinuta cu Coreea de Sud, scor 4-1 (4-0).

Alte stiri de la OnlineSport:
Iancu si-a reziliat contractul cu FCU 1948
Echipa Buffalo Bills a postat primele imagini cu Damar Hamlin oferind declaratii
Victor Piturca are din nou probleme cu legea. A fost audiat si retinut de DNA cu propunere de arestare preventiva
Patronul echipei Sepsi anunta primele masuri dupa incidentele de la meciul cu FCU. Interzis pentru galeriile echipelor vizitatoare la Sf.Gheorghe
Reactia FRF dupa suspendarea meciului Sepsi - FCU 1948
Tosca a plecat de la Gaziantep
FC Voluntari - CFR Cluj (LIVE, 20:00)
Chiefs si Eagles se vor infrunta in Super Bowl
Danemarca a obtinut al treilea titlu mondial consecutiv
Pintilii: "Nu mai avem nimic de pierdut"
Gheorghe Hagi dupa succesul cu FCSB: "E o zi frumoasa din viata mea"
Farul revine de la 1-2 si castiga in fata FCSB pe Arena Nationala. Doua goluri marcate de "marinari" in prelungiri
AC Milan umilita pe teren propriu de Sassuolo cu Tatarusanu in poarta
Meci de Liga 1 suspendat din cauza scandarilor xenofobe
Victorie pentru FC Botosani cu FC Arges. Pitestenii n-au mai castigat de trei luni