CFR Cluj, prima reactie dupa dezvaluirile despre problemele financiare! Ce spune despre jucatorii doriti de FCSB: "E un caz aparte"

publicat 2020-08-10 09:15:08 (Gazeta Sporturilor)

CFR Cluj, prima reactie dupa dezvaluirile despre problemele financiare! Ce spune despre jucatorii doriti de FCSB: Marius Bilasco (39 de ani), directorul departamentului de scouting de la CFR Cluj, a vorbit despre problemele financiare de la club si despre faptul ca jucatorii sunt nemultumiti de intarzierile salariale. ...

FOTO Bianca Dragusanu, intalnire cu Ciprian Marica: "Am fost la un suc cu el"
Simona Halep, la un meci de recordul carierei! Sportiva noastra, fata-n fata cu ISTORIA
VIDEO Nedelcearu, dezastru! Gafa dupa gafa la umilinta din Rusia, 0-6 cu Zenit
Antrenorul lui Betis protesteaza: "Penalty, eliminare, VAR si Real Madrid impreuna inseamna prea mult"
Barcelona a castigat batalia cu Bayern pentru urmatorul Dani Alves! Jucatorul vine luni sa semneze contractul
FCSB. "Dennis Man poate sa joace oriunde! Are un fotbal total!" » Diamantul lui Becali a vrajit o legenda a Stelei
Refuzurile care au scos FCSB din Europa League! Ce spun jucatorii Astrei: "Imi pare rau ca au pierdut, dar nu puteam accepta"
FCSB se refuza! Doi jucatori din Liga 1, discursuri categorice: "S-a transat foarte simplu!"
BETIS - REAL MADRID 2-3. 5 goluri si un "rosu" in partida galacticilor » Reusita decisiva, in minutul 82
FOTO + VIDEO Ce meci in Serie A! In minutul 86, Fiorentina o conducea pe Inter cu 3-2 » Cat s-a terminat partida
VIITORUL - ASTRA 4-1. WOW! Echipa lui Gica Hagi a luat titlul ultima data cand a facut asta!
VIDEO Alex Mitrita, "dubla" in MLS! Supermeci facut de roman pentru New York City
Ilie Dumitrescu, dat pe spate de 3 jucatori de la CSA Steaua: "Ceva de vis! Amazing"
Tottenham - Newcastle: Sa profitam de "nervii" lui Mourinho. Cota zilei in Premier League
VIITORUL - ASTRA 4-1. Bogdan Andone a izbucnit, dupa cel mai slab meci din cariera de antrenor: "Ne trateaza ca pe niste sclavi!"