Champions League, "optimi", liveTEXT de la 22:00: Manchester City - Real Madrid si Juventus - Lyon » Echipe + cote

publicat 2020-08-06 23:45:07 (Gazeta Sporturilor)

Champions League, Champions League revine astazi cu doua partide din returul optimilor de finala: Manchester City - Real Madrid si Juventus - Lyon. Ambele dueluri pot fi urmarite in format liveTEXT, FOTO + VIDEO pe GSP.ro;Real Madrid trebuie sa inscrie cel putin doua goluri pe Etihad pentru a spera la prezenta in Final Eight-ul Ligii;Juventus este in aceeasi situatie, cu o singura diferenta: la 1-0 pentru campioana Italiei, meciul intra in prelungiri. ...

Duminica alegi ce pariezi. Romani din toata tara, sunteti asteptati la urne! Dar si la casierie!
DJURGARDEN - CFR CLUJ. Dan Petrescu, responsabil cu spectacolul in meciul din Suedia: "Spune-i, ba, ca e penalty!"
FCSB, privata de un penalty in meciul cu Slovan Liberec! Arbitrul nu a vazut un fault clar
Calificare dramatica in Liga Campionilor pentru Arcada Galati!
FCSB - LIBEREC. Start HORROR pentru ros-albastri! Accidentare si "ROȘU" in decurs de 10 minute
OFICIAL Vasile Mogos schimba echipa! Fundasul se pregateste sa atace promovarea in Serie A
Știm adversara lui CFR Cluj din play-off-ul Europa League! Pe cine pot intalni "feroviarii" joia viitoare
Cazurile de COVID-19 de la FCSB afecteaza si juniorii clubului: interzisi la scoala!
Roland Garros 2020. Simona Halep si-a aflat traseul! Posibila confruntare cu Irina Begu » Cu cine vor juca celelalte romance
Șocant! Un milion de euro oferiti unui asasin pentru uciderea fostului jucator al lui Mircea Lucescu!
Șocant! 1 milion de euro oferiti unui asasin pentru uciderea fostului jucator al lui Mircea Lucescu!
Un fost antrenor de la CFR Cluj pune presiune pe Dan Petrescu inainte de meciul cu Djurgarden: "Abia i-au batut pe mortii din Gibraltar, iti e frica de ei?"
FCSB, aproape de o noua lovitura! Gigi Becali, discutii pentru un castigator al Cupei Africii
FCSB, aproape de o noua lovitura: fostul campion cu CFR Cluj, castigator al Cupei Africii