CLINCENI - HERMANNSTADT 0-2 » Alexandru Albu a prins aripi dupa ce FCSB s-a interesat de el: "De mic tin cu Steaua! Sper sa ajung la nationala de acolo"

publicat 2020-08-01 19:00:07 (Gazeta Sporturilor)

CLINCENI - HERMANNSTADT 0-2 » Alexandru Albu a prins aripi dupa ce FCSB s-a interesat de el: Alexandru Albu (26 de ani), fundas central la Academica Clinceni, a comentat infrangerea echipei sale, scor 0-2 cu Hermannstadt, si a vorbit despre un posibil transfer la FCSB. Albu a fost inlocuit in minutul 18 al partidei de astazi, acuzand probleme musculare la piciorul drept. "Nu avem lotul complet, avem probleme cu accidentarile, suspendarile. Nu voiam sa ies, dar nu am vrut sa fortez, sa patesc altceva. Am zis sa intre cineva care sa dea 100%. ...

Zece infectati cu COVID-19 dupa un meci din Franta. Noua sunt de la o singura echipa
Baraganul Ciulnita - CSA Steaua, liveVIDEO de la 17:30 » Cu o victorie, "militarii" sunt in Liga 3!
EXCLUSIV Fost senator PDL, incurcatura amoroasa cu o prostituata, pe vremea cand era arbitru: "Unde ai fost, nenorocito? Nu cu asta trebuia!"
Cum iti faci copilul sa citeasca
Sevilla - Roma, derby-ul optimilor Europa League: Spaniolii vin dupa doua saptamani de pauza
VIDEO antologic: arbitrul celebru care a refuzat mita sexuala oferita de FRF dintr-un motiv neobisnuit. "Era homosexual!"
EXCLUSIV Gata, se face! 13 echipe sunt de acord ca din sezonul viitor sa fie 16 formatii in Liga 1!
EXCLUSIV Se schimba sistemul: 13 echipe sunt de acord ca din sezonul viitor sa fie 16 formatii in Liga 1!
Mircea Lucescu, prima afacere de calibru la Dinamo Kiev?! Ce titular e dorit in Premier League si Serie A
Fanii lui Dinamo nu renunta! Ce vor sa faca inainte de meciul cu Viitorul
Ianis Hagi, misiune imposibila? Rangers, in fata unei provocari uriase
GSP LIVE. Ioan Danciu: "Arbitrul era homosexual. Fetele erau nervoase, credeau ca li se iau banii inapoi"
GSP LIVE. Ioan Danciu: "Nu exista echipa pe lumea asta care sa nu faca aranjamente"
GSP LIVE. Ioan Danciu: "Le turnam whisky in pahar si faceam mai multi bani decat la un meci european"
GSP LIVE. Ioan Danciu: "Gigi e un nerecunoscator. Ne-a pacalit si cu Stanciu. Eu l-am descoperit!"