Continua atacurile la Gigi Becali: "Mie imi pare rau de Bogdan Vintila"

publicat 2019-08-31 09:15:08 (Gazeta Sporturilor)

Continua atacurile la Gigi Becali: Ion Craciunescu i-a transmis un mesaj transant lui Gigi Becali, dupa ce FCSB a ratat calificarea in grupele Europa League si in campionat e pe ultimul loc.  "Mie imi pare rau de Bogdan Vintila, pentru ca nu are chiar nicio vina. Era imposibil sa vii si sa faci ceva intr-un timp foarte scurt, mai ales ca sta deoparte. Pentru ca eu asa cred, ca sta deoparte, ca si ceilalti!  Am auzit speech-ul domnului Becali (n.r. ...

Dan Alexa despre situatia de la Astra: " O sa ne judecam pe toti banii"
Geroge Puscas: " Simteam ca o sa dau gol, de asta am si luat mingea"
Alexandru Mitrita la finalul meciului cu Norvegia: "Sunt foarte bucuros ca am marcat, dar o victorie era mai importanta"
Ionut Nedelcearu: "Trebuie sa batem Suedia si sa mergem cu incredere sa luam un punct in Spania"
Ciprian Tatarusanu dupa meciul cu Norvegia: "Trebuie neaparat sa luam 4 puncte in urmatoarele meciuri"
Jean Vladoiu reactie dupa meciul cu Norvegia: " Stanciu trebuia sa bata penalty-ul! "
ROMANIA - NORVEGIA 1-1 // Cosmin Contra isi pregateste plecare?! Raspunsul dat la intrebarea "Va ganditi sa plecati daca nu ne calificam din grupe?"
ROMANIA - NORVEGIA 1-1 // VIDEO George Puscas, schimb tensionat de replici cu jurnalistii: "Pot sa plec?"
ROMANIA - NORVEGIA 1-1 // Cosmine, cum era cu fusul orar? » 3 mituri spulberate de Alex Mitrita la meciul cu Norvegia
ROMANIA - NORVEGIA 1-1 // 3 mituri spulberate de Alex Mitrita la nationala » "Piticiul", mesaj pentru cei care nu-l doreau la nationala
ROMANIA - NORVEGIA 1-1 // Cum l-a scos George Puscas din sarite pe Cosmin Contra: "Asta m-a deranjat!"
Adrian Porumboiu: "O prima repriza ceva mai slabuta, dar o repriza a doua excelenta"
ROMANIA - NORVEGIA 1-1 // Alex Mitrita, cel mai bun "tricolor" de pe teren: "Nimeni nu se astepta sa castigam! Mergem si luptam pana la capat"
ROMANIA - NORVEGIA 1-1 // Cornel Dinu se ia de Contra: "A fost Mitrita contra Norvegia! Unde a fost pana acum, Cosmine?!"
ROMANIA - NORVEGIA 1-1 // Victor Piturca explica unde s-a gresit la golul Norvegiei: "Trebuia sa facem transee acolo! Era de asteptat sa fie asa"