Costel Galca, lider in Danemarca dupa primele sase etape! Nou-promovata a reusit o noua victorie in campionat

publicat 2020-10-26 22:45:09 (Gazeta Sporturilor)

Costel Galca, lider in Danemarca dupa primele sase etape! Nou-promovata a reusit o noua victorie in campionat Vejle, echipa antrenata de Costel Galca (48 de ani), a reusit sa castige meciul cu Aalborg, scor 3-1, si sa treaca pe prima pozitie a clasamentului primei ligi din Danemarca. Chiar daca Aalborg a reusit sa deschida scorul in minutul 12, echipa lui Costel Galca a reusit sa egaleze pana in pauza, prin reusita lui Allan Sousa din minutul 30. Golurile victoriei au venit tarziu pentru Vejle. ...

FC Arges - Dinamo 0-1. Aleix Garcia, discurs de adio: "Muncim pana pe 20 decembrie. Dupa, vom vedea"
Oficialii lui FC Arges, acuze dure la GSP Live, dupa gafa arbitrului Marian Barbu: "De ce l-au vizitat azi pe premierul Orban?!"
Cine e Polonia, adversara Romaniei din al doilea meci de la Campionatul European de handbal: au venit fara cele doua vedete
Sa nu repetam contraperformanta din 1998! Ce ar insemna o infrangere in meciul cu Polonia
Se confirma: Cornel Dinu are coronavirus. Cum se simte legenda lui Dinamo
VIDEO+FOTO. Dinamo, gol FABULOS cu FC Arges! Va face inconjurul lumii » Juan Camara, executie antologica
Edi Iordanescu, noul antrenor al lui CFR Cluj! Anuntul oficial + Prima reactie: "Este un moment extrem de delicat"
VIDEO Gica Popescu, detalii de la negocierile dintre Rednic si Hagi: "Gica a insistat, iar Mircea si-a asumat obiectivul asta"