Cracovia - Rakow Czestochowa 2-2 » Cracovia lui Hanca si Rapa a egalat in ultima clipa a prelungirilor

publicat 2020-09-26 19:00:08 (Gazeta Sporturilor)

Cracovia - Rakow Czestochowa 2-2 » Cracovia lui Hanca si Rapa a egalat in ultima clipa a prelungirilor Condusa cu 0-2 dupa un sfert de ora, Cracovia a reusit sa marcheze golul remizei in minutul 90+7. Gol anulat initial pentru ofsaid, apoi validat la semnalizarea VAR. Cu sansa a reusit sa egaleze Cracovia lui Sergiu Hanca si Cornel Rapa. Condusi cu 0-2 acasa de Rakow dupa primul sfert de ora (11 si 15), ros-albii au luptat pana la capat, marcand golul egalarii cand nimeni nu se mai astepta. In ultimele secunde ale prelungirilor. ...

Federatia Romana de Fotbal a modificat Protocolului medical! Ce se intampla cu jucatorii depistati pozitivi cu Covid-19
Mirel Radoi, intrebat direct despre plecarea de la nationala: "Voi fi sincer! In fotbalul romanesc s-a intiparit o imagine ca trebuie sa fii pervers, sa minti. Nu am fost si nu voi fi niciodata asa"
Mirel Radoi, intrebat direct despre plecarea de la nationala: "Voi fi sincer!"
CS Mioveni a gasit deja inlocuitor pentru Claudiu Niculescu!
Efectele demisiei lui Bartomeu! Ce se intampla cu FC Barcelona in acest moment
Cauzele demisiei lui Bartomeu! Ce se intanpla cu FC Barcelona in acest moment
Fabio Capello sustine ideea lui Dan Petrescu: "E o mare nedreptate si UEFA trebuie sa regleze asta!"
VIDEO + FOTO CSA Steaua, victorie umbrita de scandal! Daniel Oprita, in centrul evenimentelor: "Un copil de la ei ne-a injurat, imi cer scuze ca am avut iesirea asta"
31 de cazuri noi de COVID-19 in Liga Florilor. 7 jucatoare din echipa nationala a Romaniei au coronavirus!
Motivatie suplimentara pentru CFR Cluj inainte de meciul cu Young Boys » Șefii au achitat 3 milioane de euro!
Jucatorul care o poate imbogati pe CFR Cluj: "Iti dau in scris, va pleca pe milioane"
Cristiano Ronaldo, rabufnire incredibila dupa ce un nou test pozitiv COVID-19 il "interzice" cu Barcelona
Implicarea Securitatii in fotbal » Cum au fost influentati "recalcitrantii" Lacatus, Bumbescu si Iovan de "Felix", "Mitica" si "Cretu"
Un jucator trecut pe la Craiova si Dinamo, pagubit cu o suma imensa: "Am pierdut 150.000 euro"
Laszlo Dioszegi a explicat de ce nu-si doreste o casa de pariuri drept sponsor la Sepsi: "Mie-mi plac lucrurile curate!"