CRAIOVA - FCSB // Ilie Dumitrescu lauda inspiratia lui Bogdan Vintila! Jucatorul care l-a incantat: "Ovidiu Popescu a intrat foarte bine"

publicat 2019-09-16 17:30:06 (Gazeta Sporturilor)

CRAIOVA - FCSB // Ilie Dumitrescu lauda inspiratia lui Bogdan Vintila! Jucatorul care l-a incantat: Ilie Dumitrescu a analizat meciul CS Universitatea Craiova - FCSB 0-1 si a laudat jocul prestat de mijlocasul Ovidiu Popescu.  Ovidiu Popescu, 25 de ani, a intrat la pauza, in locul lui Mihai Pintilii, si l-a impresionat pe fostul international. Mai mult, Dumitrescu a apreciat si inspiratia antrenorului Ovidiu Popescu.  "Vintila a mutat foarte bine, a facut totul bine. Trebuie felicitat. Bravo! In acest joc, diferenta au facut-o cei care au intrat de pe banca. ...

"O noua casa de pariuri isi face loc pe piata din Romania"
ROMANIA - UNGARIA 28-27, CORESPONDENȚA DIN JAPONIA // VIDEO Iuganu, interviu savuros: "Ne vedem in Main Round. Am fugit, ma duc sa zbier!"
ROMANIA - UNGARIA 28-27 // Declaratie incredibila a lui Kim Rasmussen: "Este vina mea! In ultimele minute nu le-am spus arbitrelor decat «a, a, a, a»"
ROMANIA - UNGARIA 28-27, CORESPONDENȚA DIN JAPONIA // VIDEO Sonia Seraficeanu, arma secreta a Romaniei: "Imi dedic mie victoria" :D
ROMANIA - UNGARIA 28-27, CORESPONDENȚA DIN JAPONIA // VIDEO Iuganu, interviu savuros: "Ne vedem in Main Rund. Am fugit, ma duc sa zbier!"
ROMANIA - UNGARIA 28-27, CORESPONDENȚA DIN JAPONIA // VIDEO Sonia Seraficeanu, revelatia din lotul "tricolorilor": "A fost un meci castigat cu inima"
ROMANIA - UNGARIA 28-27 // Declaratie incredibila a lui Kim Rasmussen, antrenorul Ungariei: "Este vina mea! In ultimele minute nu le-am putut spune fetelor decat «a, a, a, a»"
ROMANIA - UNGARIA 28-27 // Ungaria nu e prima victima! Cristina Neagu a mai condus Romania spre o revenire senzationala
ROMANIA - UNGARIA 28-27 // Ungaria nu e prima victima! Cristina Neagu a mai condus Romanie spre o revenire senzationala
CM Handbal // Ana Maria Iuganu, handbalista Romania: "Ma bucur de victoria noastra"
CM Handbal // Denisa Dedu si Sonia Seraficeanu, reactie dupa victoria romaniei
CM Handbal // Laura Pristavita, handbalista Romania: "Niciodata sa nu renunti"
CM Handbal // Crina Pintea, reactie dupa victoria la limita a romaniei: "Am avut incredere ca o sa inscrie Cristina"
ROMANIA - UNGARIA 28-27, CORESPONDENȚA DIN JAPONIA // VIDEO Laura Pristavita dezvaluie ce s-a intamplat la pauza: "Ne-am dat seama ca e ultima noastra sansa!"
ROMANIA - UNGARIA 28-27 // Kim Rasmussen, antrenorul Ungariei, furios pe arbitraj: "A fost o rusine ce s-a intamplat in ultimele minute!"