CRAIOVA // Primarul cedeaza in fata lui Victor Piturca » Se schimba gazonul pe "Ion Oblemenco"

publicat 2019-09-19 15:30:08 (Gazeta Sporturilor)

CRAIOVA // Primarul cedeaza in fata lui Victor Piturca » Se schimba gazonul pe Contrat de Victor Piturca (63 de ani), edilul Baniei, Mihail Genoiu (62 de ani), pare sa accepte acum ideea unei suprafete hibride pe "Oblemenco", dar spune ca "implica modificari ce trebuie avizate". Inceputul saptamanii viitoare se anunta decisiv pentru schimbarea gazonului pe "Ion Oblemenco". Intr-o discutie cu reporterii publicatiei online 3minute. ...

Dan Alexa despre situatia de la Astra: " O sa ne judecam pe toti banii"
Geroge Puscas: " Simteam ca o sa dau gol, de asta am si luat mingea"
Alexandru Mitrita la finalul meciului cu Norvegia: "Sunt foarte bucuros ca am marcat, dar o victorie era mai importanta"
Ionut Nedelcearu: "Trebuie sa batem Suedia si sa mergem cu incredere sa luam un punct in Spania"
Ciprian Tatarusanu dupa meciul cu Norvegia: "Trebuie neaparat sa luam 4 puncte in urmatoarele meciuri"
Jean Vladoiu reactie dupa meciul cu Norvegia: " Stanciu trebuia sa bata penalty-ul! "
ROMANIA - NORVEGIA 1-1 // Cosmin Contra isi pregateste plecare?! Raspunsul dat la intrebarea "Va ganditi sa plecati daca nu ne calificam din grupe?"
ROMANIA - NORVEGIA 1-1 // VIDEO George Puscas, schimb tensionat de replici cu jurnalistii: "Pot sa plec?"
ROMANIA - NORVEGIA 1-1 // Cosmine, cum era cu fusul orar? » 3 mituri spulberate de Alex Mitrita la meciul cu Norvegia
ROMANIA - NORVEGIA 1-1 // 3 mituri spulberate de Alex Mitrita la nationala » "Piticiul", mesaj pentru cei care nu-l doreau la nationala
ROMANIA - NORVEGIA 1-1 // Cum l-a scos George Puscas din sarite pe Cosmin Contra: "Asta m-a deranjat!"
Adrian Porumboiu: "O prima repriza ceva mai slabuta, dar o repriza a doua excelenta"
ROMANIA - NORVEGIA 1-1 // Alex Mitrita, cel mai bun "tricolor" de pe teren: "Nimeni nu se astepta sa castigam! Mergem si luptam pana la capat"
ROMANIA - NORVEGIA 1-1 // Cornel Dinu se ia de Contra: "A fost Mitrita contra Norvegia! Unde a fost pana acum, Cosmine?!"
ROMANIA - NORVEGIA 1-1 // Victor Piturca explica unde s-a gresit la golul Norvegiei: "Trebuia sa facem transee acolo! Era de asteptat sa fie asa"