CRAIOVA - VOLUNTARI // FOTO Stop pentru Robert Dumitru » Arbitrul conduce azi ultima partida a carierei

publicat 2019-12-14 20:30:05 (Gazeta Sporturilor)

CRAIOVA - VOLUNTARI // FOTO Stop pentru Robert Dumitru » Arbitrul conduce azi ultima partida a carierei Arbitrul Robert Dumitru (45 de ani) conduce partida din aceasta seara dintre CS Universitatea Craiova si FC Voluntari, contand pentru etapa a 21-a din Liga 1.   Va fi ultima aparitie a experimentatului arbitru in Liga 1, acesta urmand sa-si incheie cariera dupa acest meci. Robert Dumitru a debutat pe prima scena in 2001. ...

Lacrimi de campioana » Ana Maria Popescu a castigat Grand Prix-ul de la Doha si a izbucnit in plans la festivitate
EXCLUSIV Moda transferurilor in Ungaria continua: Andrei Peteleu, dublu campion cu CFR Cluj, negocieri avansate cu Kisvarda
SPANIA - CROAȚIA 22-20 // Regina nu se schimba! Spania e din nou campioana europeana la handbal masculin
AS ROMA - LAZIO, live, FOTO + VIDEO ACUM » Gafe incredibile ale portarilor + Ștefan Radu e titular
AS ROMA - LAZIO, live + VIDEO ACUM » Gafe incredibile ale portarilor + Ștefan Radu e titular
NAPOLI - JUVENTUS, live de la 21:45 » Maurizio Sarri, marele inamic: "Ticalos nenorocit"
NAPOLI - JUVENTUS, live de la 21:45 » Maurizio Sarri, marele inamic: primire ostila din partea ultrasilor fostei echipe
CSM BUCUREȘTI // EXCLUSIV Totul pleaca de la bani? Explicatiile colapsului incredibil de la CSM
CSM BUCUREȘTI // EXCLUSIV Totul pleaca de la bani? Care ar fi explicatia colapsului incredibil de la CSM
Lyon - Toulouse 3-0 // Ciprian Tatarusanu a asteptat 289 de zile pentru a debuta pentru OL in campionat » Cum s-a descurcat romanul
EXCLUSIV Steliano Filip e in tratative avansate cu Ujpest
Simona Halep - Elise Mertens, LIVE, ora 02:00, duel pentru "sferturile" Australian Open
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS, LIVE, ORA 02:00 // Halep lupta pentru calificarea in sferturi la Australian Open
Ionut Chirila vine la GSP Live, luni, de la 09:01
Marta Batinovici entuziasmata dupa victoria cu Krim Ljubljana: "Echipa joaca din ce in ce mai bine!"