Cum s-a descurcat Tatarusanu in primul amical al verii » Portarul roman a evoluat in repriza a doua a meciului cu Nice

publicat 2021-08-01 11:00:16 (Gazeta Sporturilor)

Cum s-a descurcat Tatarusanu in primul amical al verii » Portarul roman a evoluat in repriza a doua a meciului cu Nice Ciprian Tatarusanu (35 de ani) a evoluat in primul amical al verii pentru Milan. Portarul roman a intrat in repriza a doua si a incasat un gol din penalty. Nice - Milan s-a terminat la egalitate, 1-1. Ciprian Tatarusanu a fost folosit de antrenorul Stefano Pioli in a doua repriza si a primit un gol din penalty, insa a fost foarte aproape de a para sutul lui Gouiri. ...

Florin Calinescu, recital la microfon in FCSB - Clinceni: "E vecin cu mine, o aud pe nevasta-sa" + "Iti dau o masina de spalat folosita putin"
Edi Iordanescu, iritat de o intrebare inainte de FCSB - Clinceni: "Nu cred ca trebuie sa dau explicatii"
A fost marcat cel mai rapid gol al sezonului!
Marco Dulca, spre CFR dupa 11 ani la Universitatea Cluj: "Nu conteaza trecutul meu, normal ca mi-as dori sa ajung la campioana Romaniei"
Real Madrid - Villarreal » Duel de foc in La Liga! "Los Blancos" se pot distanta in fruntea clasamentului. Echipe probabile
L-a dat afara dupa eliminarea din Cupa: "Nu mai face parte din lot" + Amenzi pentru toata echipa!
Rednic confirma GSP! Ce discutie a avut cu Nicolae Badea: "Asta i-am spus, oricat de greu ar fi"