Cupa Romaniei | Ripensia - Dinamo 0-1. Alb-rosii s-au calificat in optimi. Conflict intre galerii, dupa meci (Video)

publicat 2021-09-23 23:16:12 (Puterea)

Cupa Romaniei | Ripensia - Dinamo 0-1. Alb-rosii s-au calificat in optimi. Conflict intre galerii, dupa meci (Video) Dinamo s-a calificat in optimile de finala ale Cupei Romaniei, dupa ce a invins echipa de liga secunda Ripensia Timisoara cu scorul de 1-0, joi, in deplasare. Gazdele au avut prima ocazie a meciului in minutul 5. Ernest a ratat insa. Oaspetii au replicat in minutul 12, prin Moldoveanu, cand sutul acestuia a izbit de […] The post Cupa Romaniei | Ripensia – Dinamo 0-1. Alb-rosii s-au calificat in optimi. Conflict intre galerii, dupa meci (Video) appeared first on Puterea.ro.