De Gea, eroul lui Solskjaer! Reactia portarului spaniol dupa penalty-ul aparat in prelungiri impotriva lui West Ham

publicat 2021-09-20 12:30:10 (Gazeta Sporturilor)

De Gea, eroul lui Solskjaer! Reactia portarului spaniol dupa penalty-ul aparat in prelungiri impotriva lui West Ham De Gea (30 de ani) a fost, probabil, eroul lui Manchester United, in partida cu West Ham. Portarul a aparat un penalty in prelungirile partidei si a salvat victoria "diavolilor rosii", scor 2-1. Jesse Lingard (28 de ani), cel care a gresit la al doilea gol al elvetienilor de la Young Boys in infrangerea lui Manchester United din Liga Campionilor, s-a revansat in meciul cu West Ham cand a inscris un gol superb in minutul 89. ...

Declaratia serii dupa Gaz Metan - Dinamo: "Antrenorul ne terorizeaza la fiecare antrenament!"
Ilie Poenaru a dezvaluit revelatia lui Ronaldo Deaconu: "Anul trecut ce faceai?!"
Dinamo, pusa la zid in direct: "Mai slaba nu a fost niciodata!"
Mircea Rednic, bilant horror! E subordonat de un antrenor fara licenta Pro
Ronaldo Deaconu, goluri exceptionale in Gaz Metan - Dinamo: "Exact ca Gica Hagi"
Eroare mare de arbitraj in Gaz Metan - Dinamo! Penalty neacordat in prima repriza
MM Stoica anunta ultimele noutati de la FCSB: "Multumim, Olaroiu! Suntem Steaua!"
Iubitorii de CS:GO se pregatesc pentru o competitie incendiara in cadrul Superbet Open
Balint, dupa decizia CNA in cazul Stelei: "Au depasit masura!"
Emma Raducanu, contestata in Marea Britanie: "De-a dreptul uluitor cum a procedat. N-are niciun sens"
Antrenorul lui AC Milan a lamurit situatia lui Ciprian Tatarusanu: "E singurul sigur ca va fi titular! Un profesionst desavarsit"
Primele imagini cu noua achizitie a lui Dinamo la antrenament + Ce numar va purta
Cine decide ca FCSB e vinovat pentru focarul de covid? Amenda e 100.000 lei + Cazul Cordea ar putea incrimina si FRF
La Dinamo sunt bani doar pentru ei » Șefi cu 15.000 de euro pe luna cauta legende pentru voluntariat