Decizie BOMBA luata de FRF! Craiova - CFR Cluj, adevarata finala: la egal avem prelungiri si lovituri de departajare!

publicat 2020-08-03 18:02:03 (Romania TV)

Decizie BOMBA luata de FRF! Craiova - CFR Cluj, adevarata finala: la egal avem prelungiri si lovituri de departajare! Craiova si CFR Cluj, primele doua clasate din Liga 1, se intalnesc, luni, de la ora 20:30, in meciul care va decide campioana. CRAIOVA CFR CLUJ LIVE STREAM VIDEO ONLINE in etapa a 10-a din PLa OFF LIGA 1. Totul despre meciul care decide CAMPIOANA Cine castiga termina pe locul 1 indiferent de decizia legata de meciul Astra - Craiova, iar la egalitate, pentru a nu depinde de partida restanta, vom avea prelungiri si penalty-uri! Este un caz unic in fotbalul modern, iar decizia ar putea fi atacata la TAS de echipa dezavantajata, deoarece regulamentul a fost schimbat in timpul competitiei.

Alte stiri de la Romania TV:
Madridul intra in carantina. Peste 800 de mii de persoane, afectate
Crima infioratoare la Vaslui. Barbat cu mainile legate si dezbracat, gasit mort in strada
Simona Halep - Yulia Putintseva LIVE VIDEO ONLINE STREAMING Digi Sport 2. Meci greu la Roma
Ludovic Orban, anunt de ultima ora pentru pensionari
Avertismentul unui medic din prima linie: Faptul ca avem primul copil internat la ATI poate insemna ca virusul a suferit mutatii
Accident teribil. Doi copii au ramas orfani de tata, dupa ce parintele lor a murit strivit in cabina unui TIR. Imagini CUTREMURATOARE
A fost inregistrata cea mai scazuta temperatura din aceasta toamna: Minus 2,9 grade la Miercurea Ciuc
Grecia reintroduce masuri de restrictii dure, dupa ce numarul cazurilor de coronavirus a crescut
Adrian Nartea, actorul principal din "Vlad", infectat cu coronavirus. Filmarile serialului, oprite