Dinamo - Botosani » "Cainii" risca sa piarda meciul la "masa verde"

publicat 2021-09-19 20:15:10 (Gazeta Sporturilor)

Dinamo - Botosani » Dinamo si FC Botosani se infrunta in Ștefan cel Mare, in etapa cu numarul 9 din Liga 1 (detalii AICI). Meciul a fost intrerupt 10 minute in prima repriza, dupa ce a picat nocturna. Daca se mai intampla pe parcursul acestei partide, Dinamo va pierde meciul cu 0-3 la "masa verde". In minutul 36, la scorul de 2-0 pentru FC Botosani, nocturna de pe stadionul Dinamo s-a stins! Partida a fost intrerupta temporar. ...

LPF, drept la replica pentru Gica Popescu in polemica momentului: "Fie se afla intr-o eroare grava, fie este dezinformat!"
Dezvaluirile jucatoarei romane care s-a antrenat cu Emma Raducanu: "Nu ne-am menajat deloc. Are tot ce-i trebuie pentru o cariera de exceptie"
Doua momente savuroase la Transylvania Open » Jucatoare din Romania costumata in Dracula + surprins citind in tribbune
Gabriela Ruse, inaintea meciului-vedeta cu Simona Halep: "Țintesc sa ajung mai sus!"
"Noua eroina locala Emma Raducanu, revendicata de Romania" » Cum se vede in Anglia afectiunea fanilor din Romania pentru campioana de la US Open
Plecare de la varful TelekomSport » Postul TV ramane fara directorul Vlad Enachescu