DINAMO - VIITORUL. Sunt pe bune?! Doua goluri de PlayStation reusite de "caini", intr-un start de meci entuziasmant

publicat 2020-11-28 21:30:15 (Gazeta Sporturilor)

DINAMO - VIITORUL. Sunt pe bune?! Doua goluri de PlayStation reusite de Dinamo trece prin momente dezastruoase din punct de vedere financiar, fotbalistii sunt nemultumiti si vor sa-si depuna memorii, insa, chiar si in aceste conditii, jocul echipei incepe sa mearga. Contra Viitorului, ros-albii au facut spectacol in primele 15 minute. ...

Dinamo - Chindia, liveTEXT de la 20:00 » Cum gandeste Jerry Gane primul "11" + cele mai tari cote
FOTO. Benny Adegbuyi, declaratie curajoasa despre Antonia: "Velea, sa nu te superi pe mine!"
Sexy-impresara Laurette Nogo, furioasa dupa scandalul provocat de Magaye Gueye: "Nu am relatii intime cu fotbalisti! Sunt sotia si amanta unui singur barbat"
Sexy-impresara face un pas in fata: "Sunt sotia si amanta unui singur barbat!"
FCSB - Astra 3-0 // Ce jucatori a remarcat Mihai Stoichita: "Sper sa ne aduca pe un loc de podium la Europeanul de juniori"
Scandal grotesc pe banca la FCSB - Astra
Geraldo Alves despre Dennis Man: "Nu il vad la Parma in acest moment"
Geraldo Alves despre Marius Șumudica: "A facut minuni in Turcia! Cluburile din Romania nu si-l mai permit!"
Surprize uriase la Mondialul de handbal din Egipt. Croatia nu a putut bate Japonia, Spania egal cu Brazilia!
FCSB. Florin Tanase a rabufnit la final: "Vor sa-si bata joc de noi! De ce ne doresc raul?!"
VIDEO. Razvan Lucescu, criza de nervi fara precedent! S-a dus glont la arbitru: "Mortii ma-tii!"
FCSB - Astra 3-0. Toni Petrea le atrage atentia jucatorilor: "Nu mi-a placut, am asteptari mai mari"
Dinamo, trei lovituri! Jucatorii au acceptat oferta DDB + Negocieri cu o vedeta
FCSB - Astra 3-0. Dennis Man a recunoscut la final: "E frustrant! Intri in panica"
FCSB - Astra 3-0. Eugen Neagoe ignora scorul: "Trebuia sa avem 2-0 la pauza! Nu luam gol doua zile daca nu-l schimbam pe Gaman"