Dragomir spune ca FCSB a avut gol valabil cu Clinceni, in prelungiri: "Mana e la jumatate de metru in spatele liniei"

publicat 2021-05-11 00:00:20 (Gazeta Sporturilor)

Dragomir spune ca FCSB a avut gol valabil cu Clinceni, in prelungiri: Dumitru Dragomir, fostul presedinte FRF, spune ca la faza din prelungirile meciului FCSB - Clinceni 2-2, cand Ureche respinge "capul" lui Oaida, mingea a intrat in poarta si trebuia acordat gol pentru ros-albastri. "Da, eu cred ca a fost gol valabil. Uitati-va la mana portarului de la Clinceni, a lui Ureche. Mana e la jumatate de metru in spatele liniei. Daca e vreun fotograf la meci si a stat pe linia portii, atunci sigur a surprins momentul. ...

Patricia Țig refuza Jocurile Olimpice, dar obtine prima victorie din cariera pe iarba, la Bad Homburg
Helmut Duckadam, convins de materialul Gazetei sa refuze FRF: "Un singur repros am"
Anamaria Prodan dezvaluie mesajul primit de la Reghecampf: "Te implor! Nu intereseaza pe nimeni unde suntem"
Max Verstappen a castigat Marele Premiu al Frantei! Lewis Hamilton, depasit in penultimul tur
Shevchenko alimenteaza suspiciunile inaintea duelului de pe Arena Nationala: "Vom juca exact ce trebuie pentru rezultatul dorit" + ce se intampla la casele de pariuri
Perchea Horia Tecau - Kevin Krawietz a castigat turneul de la Halle! Primul trofeu din 2021 pentru roman
Vampire Trails 2021 » A fost spectacol pe cararile legendare ale castelului Bran
Mijlocasul roman se revolta impotriva regulii U21: "Discriminare! Faci un under 21, fa si un over 35!"
Dinamo, pas mare spre insolventa! "Cainii" au demarat deja procesul
Goluri putine in etapa 3? Numarul meciurilor de "under" s-a dublat in ultima etapa din 2016!
Euro la Indigo, ep. 9 » Eric, demn de cel mai tare meci de la EURO! L-a imitat perfect pe Ronaldo in Portugalia - Germania: "Obrigado, Cristiano!"
Poli Iasi are un nou antrenor! Cu cine a batut palma dupa refuzul lui Viorel Moldovan
Saptamana de foc pentru Dinamo: azi, discutii decisive cu un titular + ultimatum de la vedetele echipei si Uhrin