Evolutie stelara in Gaz Metan - Dinamo! Deaconu i-a ingenuncheat pe "caini"

publicat 2021-04-23 21:45:19 (Gazeta Sporturilor)

Evolutie stelara in Gaz Metan - Dinamo! Deaconu i-a ingenuncheat pe Ronaldo Deaconu (23 de ani, mijlocas ofensiv) a facut o prima repriza de senzatie in Gaz Metan - Dinamo! Urmareste AICI desfasurarea meciului Gaz Metan - Dinamo Deaconu, cu doua pase decisive si un gol pentru gazde, a fost, fara niciun dubiu, cel mai bun om al primei reprize de la Medias. Ronaldo Deaconu a stralucit in Gaz Metan - Dinamo: min. 14: Deaconu a gasit un spatiu liber pentru a-i pasa, cu bolta, lui Morar pe pozitie viitoare. Atacantul a deschis scorul;min. ...

Gafa deceniului?! Eroare neverosimila in preliminariile pentru CM 2022, sub ochii lui Theo Corbeanu
Euro la Indigo, ep. 5 » Spectacol facut de Eric! Gol si bucurie precum Cristiano: "Uuuu, Ronaldo de Medias"
Euro la indigo » Eric a recreat un gol istoric in cinstea lui Cristiano Ronaldo
Bernardo Silva vrea sa plece de la City » Destinatia-surpriza preferata de mijlocasul portughez
Novak Djokovic surprinde! La ce turneu s-a inscris chiar inainte de Wimbledon + antrenorul l-a sfatuit sa nu mearga acolo
Se revolta dupa ce s-a intamplat cu liderii "Generatiei de Aur" pe Arena Nationala: "E penibil! Vai de capul nostru"
Fierastraie de mana circulare - uneltele de care ai nevoie pentru a-ti usura munca!
Viorel Moldovan ii da sfaturi lui Mirel Radoi: "Te curentezi! Și eu am patit-o" + Ce spune despre defensiva "tricolora"
Diego Fabbrini: "Vom vedea zilele acestea in ce forma suntem pentru sezonul viitor"
Mihai Esanu, declaratii de la vizita medicala
Atletico Madrid este aproape sa faca primul transfer al verii » Oferta de 35 de milioane pentru un mijlocas
Paul Pogba, muritor de rand la United, Zeu la nationala! Omul meciului Franta - Germania 1-0
Pret umflat de 6 ori pentru Puskas Arena! Cum a ajuns stadionul din Budapesta sa depaseasca pretul initial
Novak Djokovic, primit ca un ZEU in Serbia! Cum l-au asteptat fanii dupa victoria de exceptie de la Roland Garros
CFR Cluj, din nou in urma! Campioana isi afla azi posibila adversara din turul II din UEFA Champions League