FCSB 2, scor de tenis cu Dinamo 2 » Andrei Burlacu a facut spectacol

publicat 2022-05-14 16:30:09 (Gazeta Sporturilor)

FCSB 2, scor de tenis cu Dinamo 2 » Andrei Burlacu a facut spectacol FCSB 2 a zdrobit-o pe Dinamo 2, scor 6-0, intr-un meci din etapa #8 din play-out-ul seriei 4 din Liga a 3-a. Prima repriza dintre cele doua echipe a fost una echilibrata. Pana in minutul 45, scorul a ramas 0-0, insa ros-albastrii au punctat de doua ori chiar inainte de pauza, inainte sa se dezlantuie in repriza secunda. FCSB 2 - Dinamo 2, scor 6-0 Trupa din Berceni a deschis scorul in minutul 45+1, prin Luca Mitrica. ...

Cand se joaca barajul pentru Conference League » LPF a stabilit datele
Patronul lui Sepsi, pus sa continue versurile imnului Romaniei: "Nu vreti sau nu stiti?" » Ce a facut Laszlo Diosezgi
Care sunt beneficiile unei geci de piele pentru barbati?
"Manita" de titluri » Fotografie spectaculoasa pe pagina 1 a Gazetei Sporturilor cu Dan Petrescu, dupa inca un trofeu cu CFR Cluj
Adrian Mihalcea ii tine partea lui Edward Iordanescu: "Problema natioalei nu este selectionerul"
Adrian Mihalcea, cuvinte de lauda pentru Mutu: "A fost fair-play ca nu a injurat rivalele, este tipul de antrenor «la costum»"
Adrian Mihalcea, despre atitudinea sa ca antrenor: "Nu m-am schimbat, sunt dedicat in continuare"
Adrian Mihalcea nu are incredere in viitorul lui Dinamo: "Lucrurile pot degenera!"
Razvan Zavaleanu dezvaluie viitorul lui Iuliu Muresan: "Știm cand se va intampla"
Razvan Zavaleanu, despre ce se va intampla la Dinamo: "Lucrurile vor reveni la normal"
Razvan Zavaleanu a sarit la gatul lui Nicolae Badea pentru dineul oferit jucatorilor: "Nu era momentul pentru petreceri" + Ce spune despre situatia financiara de la Dinamo
Interviu exclusiv la Cluj cu Dan Petrescu (partea II): "MM, cu mine ai fost campion, fara mine nu mai esti" + Ce a spus cand a fost intrebat daca Marius Șumudica merita medalia de campion
LIVE mercato | Doi jucatori de prestigiu din Premier League, aproape de Barcelona
Lupte interne la CSM Bucuresti » Cum arata jocurile de culise inainte alegerile pentru noul team manager al echipei de handbal
De ce Maria Iordanescu a renuntat sa-l puna nas pe Gigi Becali: "Nu e din cauza certurilor cu Edi"