FCSB - ASTRA 3-0. Omul santajat de Becali sa semneze prelungirea cu FCSB, cel mai bun de pe teren! Cum s-a descurcat debutatul Radunovic + cine a dezamagit

publicat 2021-01-16 08:15:07 (Gazeta Sporturilor)

FCSB - ASTRA 3-0. Omul santajat de Becali sa semneze prelungirea cu FCSB, cel mai bun de pe teren! Cum s-a descurcat debutatul Radunovic + cine a dezamagit FCSB s-a impus in fata Astrei, 3-0, insa meciul de pe Arena Nationala, primul oficial din 2021 al celor doua echipe, a fost mai echilibrat decat o arata scorul. Partida a fost una cu ocazii la ambele porti,  insa pe final, jucatorii Astrei au cedat in fata vedetelor de la FCSB, iar Dennis Man, in minutul 77 si Florin Tanase, in minutele 81 si 89, au reusit sa aduca victoria care o duce pe FCSB la trei puncte de locul 2, ocupat de CFR Cluj. ...

"Ianis Hagi a avut un sezon oscilant la Rangers, dar a facut ceva ce nu fac multi". Care a fost "secretul" romanului ca sa se impuna
Valentin Mihaila, cea mai mare nota dintre jucatorii Parmei in remiza cu Fiorentina! ┬╗ Ce scriu italienii despre Dennis Man
EXCLUSIV Flavius Stoican, drastic: "La Dinamo e NESIMȚIRE!"
Antrenorul Parmei si-a distrus jucatorii: "Nu pot sa-mi explic! Cum sa faci asta?!"
Incredibil! A 6-a infrangere consecutiva pentru Liverpool pe teren propriu ┬╗ "Cormoranii", rapusi de Fulham
Dinamo Kiev, victorie la scor de neprezentare in Ucraina! Mircea Lucescu pastreaza distanta fata de ╚śahtior
Convocarea l-a motivat! Claudiu Keseru, inca un gol in campionatul Bulgariei
Ce a scris arbitrul in raportul de joc ┬╗ Motivul oficial pentru care a fost eliminat Iordanescu
Ianis Hagi, campion in Scotia! Rangers, primul titlu dupa 10 ani, dupa ce Celtic s-a incurcat azi!
Ianis Hagi, campion in Scotia! A fost anul lui Rangers. Al lui Steven Gerrard. ╚śi al lui Ianis Hagi
Interviu sincer cu unul dintre tinerii promitatori din Liga 1: "Nu mi-e rusine sa recunosc ca primeam ghete si haine cand eram mic!"
Barcelona isi alege azi noul presedinte! Leo Messi si vedetele catalanilor au votat deja
liveSCORE Horia Tecau joaca ACUM finala de la Rotterdam ┬╗ Prim set pierdut la limita
Becali e sigur ca-l aduce pe Budescu inapoi la FCSB: "Vrea sa joace din nou aici"