FCSB - Hermannstadt 5-0, in etapa a 8-a a Ligii I. Patru goluri inscrise in prima repriza / VIDEO

publicat 2020-10-26 23:15:20 (Puterea)

FCSB - Hermannstadt 5-0, in etapa a 8-a a Ligii I. Patru goluri inscrise in prima repriza / VIDEO FCSB a reusit scorul etapei a 8-a din Liga I, 5-0 cu Hermannstadt, intr-un meci disputat luni seara, pe stadionul National Arena, in epilogul rundei. Gazdele au deschis scorul inca din minutul 3, cand Iulian Cristea a facut sah-mat apararea sibienilor si a marcat cu un sut din interiorul careului. In minutul 11, Dennis Man […] The post FCSB – Hermannstadt 5-0, in etapa a 8-a a Ligii I. Patru goluri inscrise in prima repriza / VIDEO appeared first on Puterea.ro.