FCSB nu si-a impresionat adversarii » Ce spun jucatorii lui Sepsi: "Sunt mai subtirei" / "Meritam cele 3 puncte"

publicat 2021-04-10 23:15:17 (Gazeta Sporturilor)

FCSB nu si-a impresionat adversarii » Ce spun jucatorii lui Sepsi: Bogdan Mitrea (33 de ani), fundasul lui Sepsi, spune ca versiunea celor de la FCSB pe care a intalnit-o in ultima etapa a sezonului regular este mai slaba decat cea din tur. In prima parte a campionatului, covasnenii au remizat cu liderul Ligii 1, scor 0-0.  Cronica meciului Sepsi - FCSB 1-1, AICI "Nu am fructificat ocaziile pe care le-am avut, cred ca am avut mai multe decat ei. Una peste alta este un punct care ne ajuta sa terminam pe locul 4. ...

Becali, conflict cu Ion Craciunescu in direct: "Nu stiti nici de FCSB!" / "Hai ceau!"
"I-am surprins, ne-a iesit" » Toni Petrea, pus din nou sa explice o schimbare din prima repriza
Laurette Nogo si Patrick Ciorcila, directorul Winners Open, invitati vineri la GSP Live » Urmareste emisiunea AICI
FC BOTOȘANI. Valeriu Iftime, patronul celor de la FC Botosani, suparat pe arbitraj dupa partida pierduta cu FCSB
CFR CLUJ. Camora, dupa Clinceni - CFR: "Am meritat aceasta victorie!"
CFR CLUJ. Andrei Burca, declaratii dupa Clinceni - CFR: "Vreau sa plec in vara"
Camora, dupa Clinceni - CFR: "Am meritat aceasta victorie!"
Andrei Burca, declaratii dupa Clinceni - CFR: "Vreau sa plec in vara"
FC Botosani - FCSB 1-3. Valeriu Iftime a intrat la GSP Live, imediat dupa fluierul final: "Un asemenea macelar te pune la punct! Mi-e lehamite"
Daminuta despre cum a fost afectat de anturaj de-a lungul carierei de fotbalist
Daminuta despre relatiile cu impresarii: "Atunci mi-am dat seama ca el controleaza totul!"
FC Botosani - FCSB. Tanase poate lua lectii de la Olaru! "Centralul" Cojocaru, pacalit la penalty-ul din a doua repriza
Culio a semnat! Imagini de la prezentarea oficiala a argentinianului
"Daca vedeam meciul asta pe vremea lui Padureanu, nu scapa de eticheta de blat" » Prima repriza din Botosani - FCSB, disecata la GSP Live
Croiti sa faca penalty-uri in debut de meci » Doua momente greu de explicat in Botosani - FCSB